0
Оформити заявку

Що дає установка Google Analytics на сайт

04/09/2013
admin

Чи є сенс встановлюваті пачку лічильників на странице? Очевидно, що ні.

Розміщення декількох лічильників спровокує Значне уповільнення роботи сайту. Слід враховуваті, что відвідувач у пошуках конкретної информации Досить жвавих «скачи» по ПОСИЛАННЯ. Поки браузер один за іншім завантажено лічильники и ВСТАНОВИВ з’єднання з серверами статистики, потенційній клієнт, найімовірніше, Вже покину сайт, и відвідіні НЕ буде зараховано. Звідсі – неточна інформація.

Потужний и простий інструмент Google Analytics дозволяє в режімі реального часу отрімуваті необхідні дані для АНАЛІЗУ сайтів, а такоже відвідувань его сторінок. Створення власної панелі управління, создание персоналізованіх сегментів (включаючі Розширене сегментування), додаткова зведення “ключові показатели ефектівності компанії”, чудова візуалізація переходів и відображення Даних – вісь далеко не повний ПЕРЕЛІК доступних опцій. Особливо корисний Google Analytics на страницах інтернет-магазинів, у якіх трафік за замовчуванню зобов’язаний мати прістойні показатели.

У чому его Користь?
Налаштувавші статистичні Звіти GA під конкретні завдання, можна отріматі в своє Розпорядження відмінний інструмент рейтінгової розкрутки магазину.

Например, динаміка відвідуваності магазину в розділі “Статистика” може буті представлена ​​доповідна Звітом за Певний период (скажімо, за місяць), что дозволити проаналізуваті пікі и провали відвідувань.

Розділ “Відвідувачі” запропонує НЕ Менш важліву інформацію:

Дозволу вікорістовуваніх клієнтами моніторів. Отрімані дані змусять підкорігуваті розмір сайту інтернет-магазину для більш функціонального размещения комерційного контенту;
дані про браузерах, з якіх здійснюються заходи на сайт. Ця інформація дасть можлівість віділіті найпопулярніші з них, и протестуваті Зовнішній вигляд інтернет-магазину в різніх браузерах;
накладення Даних на карту. Опція надасть повну картину про теріторіальному складі КЛІЄНТІВ, что дозволити сделать певні Висновки І, в разі необхідності, актівізуваті роботу на будь-якому напрямку.
uploadgmzs9ycruq

У розділі “Джерела трафіку” находится Вкрай важліва інформація про відвідування з пошукових систем, про прямому трафіку и сайтах-джерелах переходів. Проаналізувавші звітні дані, можна істотно Доопрацювати ті чи інші Сторінки сайту.

ЦІ та много других функцій GA при вмілому вікорістанні здатні надаті чималий допомогу в розвитку бізнесу інтернет-магазину.

Установка и настройка Google Analytics традіційно проста. Реєстрація аккаунта і установка коду відстеження супроводжуються доповідну покрокові інструкції, в результате чого ймовірність помилок зведена до мінімуму. Важліво пам’ятати, что код встановлюється на Кожній странице сайту (Не только на головній)! Причем Вкрай бажано его Розташування у верхній части Сторінки, до закриває тега </ head>, оскількі низько находится лічильник в HTML-коді Сторінки может и не дочекатіся Звернення.

Оскількі мова идет про роботу з сайтом інтернет-магазину, то сделать установку коду e-commerce Google Analytics – слід обов’язково. Як будь-яка допоміжна функція, код Електронної комерції за скромною вівіскою таїть багатий арсенал можливий для глибокого АНАЛІЗУ безлічі нюансів (дохід, прибуток, середній чек, підйом и Падіння продажів, можлівість коригування бюджету на більш Ефективне джерело и т.п.). Безумовно, така опція покаже всю кампанію НЕ только з точки зору кількості переходів и показніків трафіку. Вона дасть можлівість оптимізувати вкладення грошей в рекламу Шляхом їх оперативного перерозподілу.

Звичайно, установка e-commerce Виглядає Дещо складніше. Альо воно того Варта. Можна спробуваті актівуваті опцію на странице підтвердження замовлення самостійно, через адміністраторську зону (в Мережі нескладно найти пару інструкцій). Однако если пам’ятати, что правільність установки здорово впліває на роботу модуля – краще звернути с помощью до програміста, Який НЕ только ВСТАНОВИВ, но и проінспектує роботу коду, зроби кілька тестових замовлень.

Однією з корисних функцій інструменту є можлівість відстеження Додатковий пошукових систем, якіх немає в стандартному коді Google Analytics. Маються на увазі Регіональні системи. Невелікі Зміни в коді дозволяти Додати додаткові пошукові системи, что, в свою черга, поможет протестуваті Взаємодія «місцевого» відвідувача з конкретним сайтом.

Google Analytics – з тих ІНСТРУМЕНТІВ, Які розкривають свой Потенціал у міру использование. Однако его роль в просуванні сайту становится зрозумілою даже после побіжного перегляду аналітичних перспектив.