0
Оформити заявку

Огляд книг з інтернет-маркетингу

09/07/2019
admin

«Робота над оптимізацією конверсії ніколи не закінчується».
Стівен де Камбра, Invesp.

Наш колега Стівен вірно помітив, що оптимізація конверсії ніколи не закачується! Грунтуючись на власному досвіді, хочеться додати, що, чим більше працюєш в маркетингу, тим більше розумієш, що немає межі нових знань в цій непростій і, в той же час, дуже цікавій справі.

Як багато в наші дні тих, хто кидає гучні заяви “Тільки ми справжні фахівці в інтернет-маркетингу”, позиціонуючи себе, як всезнаючих пророків мало не в кожному питанні. Але як тільки мова доходить до вимірювання конкретних результатів, наші “експерти” пливуть по річках “алгоритмів SEO”, “неточного ТЗ” і “поганих креативів”.

Тому, щоб уникнути непорозумінь, співпрацюючи з підрядниками, варто зайнятися самоосвітою і, хоча б в загальних рисах, зрозуміти, як працюють цифрові інструменти, а також вимірюється ефективність тих чи інших робіт.

Сьогодні в загальному доступі знаходиться колосальний обсяг інформації, яку часто складно структурувати і систематизувати. Книги – це інструмент, який дозволяє вичавити знання в конкретні практичні поради і надає можливість застосувати їх в життя.

Ми хочемо поділитися невеликою підбіркою корисних книг, які б рекомендували до прочитання як новачкам, так і фахівцям:

1. Інтернет-стратегія

Марк Шефер – “ROI рентабельність впливу”

У цій книзі ви отримаєте інформацію про те, як оптимізувати витрати на рекламу, зробивши її більш таргетованою і цільовою.

Марк Шефер (практикуючий маркетолог і консультант міжнародного рівня) ділиться тим, як оцінювати якість і ефективність своїх комунікацій через маркетинг вплив. Сьогодні цей напрям активно набирає популярність в світі. У книзі розповідається про сервіси ранжування мережевої популярності і розбираються прийоми соціального медійного маркетингу, які дозволяють підвищити особистий авторитет в мережі.

Також тут ви знайдете безліч кейсів, інтерв’ю з фахівцями і хороші поради щодо вдосконалення інтернет-стратегії.

2. SEO

Ерік Даффор – “Пошукова оптимізація (SEO) Секрети”

Автори бестселера – фахівці пошукової оптимізації, а також відомі підприємці.

Зміст книги – це величезна праця, яка зібрала в собі досвід і технології для оптимізації сайту в пошукових системах.

Користь від цієї книги – беззаперечна, в ній описані секрети успіху професіоналів в SEO, де розкриваються основні принципи, тактики і стратегії просування з метою підвищення цільового трафіку на сайт. Додатково книга містить два повноцінних анотованих SEO-звіта, які дають базові знання для модерації процесів з агентствами або фрілансерами. Книга продовжує бути актуальною і користуватися попитом серед багатьох початківців SEO-фахівців, а також інтернет-маркетологів.

3. Контекстна реклама

Бред Геддс – “Google AdWords. Вичерпне керівництво”

Одна з найпопулярніших книг про контекстну рекламу в світі. Це свого роду “Біблія” для роботи з Google Adwords. Якщо вам не знайомий цей інструмент і ви не маєте уявлення того, як працює даний вид реклами в Google, то ця книга для вас. Зрозуміло і легко викладена інформація допоможе вам не тільки ознайомитися з історією цього продукту, але й освоїти інтерфейс, структуру облікового запису, додатково до цього ви отримаєте безцінні знання про принципи складання ключових слів і рекламних оголошень, у вас з’явиться можливість говорити незнайомою раніше мовою, самостійно проводити аудит рекламного аккаунта, а також ставити конкретні завдання на фахівців.

4. Аналітика

Джастін Катрон – “Google Analytics: Розуміння поведінки відвідувачів”

День мільйонів маркетологів починається з Google Analytics і неспроста, адже це настільки потужна і розумна система, яка дозволяє зрозуміти, як саме клієнти знаходять ваші сайти, мобільні додатки і як взаємодіють з ними.

Книга Джастіна Катрон допоможе вам дізнатися всі секрети роботи з Google Analytics, ви навчитеся швидко знаходити і аналізувати необхідну інформацію, фільтрувати і розуміти ефективність каналів трафіку і досягнення результатів по них (цілі, події, конверсії, електронна торгівля, дохід). В результаті вивчення поведінки відвідувачів ви зможете приймати правильні стратегічні рішення щодо розвитку вашого бізнесу, вчасно відключати неефективні канали та раціонально використовувати бюджет.

Отримуйте нові знання.

Постарайтеся перед тим, як включати ті чи інші рекламні інструменти, розібратися у всьому самі. Це дозволить вам бути корисними в роботі з підрядниками і грамотно будувати комунікації.

Слідкуйте за трендами інтернет-маркетингу.

Ми живемо в час великої кількості інновацій і відкриттів, кожен день відбувається щось нове в світі інтернет-маркетингу. Наприклад, змінюються алгоритми SEO, Google доповнює свіжими можливостями рекламний кабінет Adwords, а також постійно з’являються нові напрямки просування в інтернеті. Слідкуйте за трендами і новинами, щоб не упустити щось дійсно важливе!

Будьте експертними в очах експертів.

Вивчаючи можливості цифрового маркетингу, маючи знання роботи каналів та інструментів просування, ви матимете повагу в очах виконавців, цим самим, стимулюючи їх робити свою роботу максимально якісно.

Ми дуже поважаємо і цінуємо клієнтів, які знають і розуміють нашу роботу. Спільно розвивати проект з людиною, що знає техніку і нюанси просування, це завжди цікаво і продуктивно! Якщо ви готові співпрацювати, заповніть форму на нашому сайті.

Читайте, розвивайтеся, навчайтеся, і до зустрічі!