Оформити заявку

Google відмовився від ярлика AMP в пошуку через мобільні пристрої

Google відмовився від ярлика AMP в пошуку через мобільні пристрої - Фото 1
Katerina
22/07/2021
Время чтения: 2 м

Пошукова система Google перестала показувати ярлик AMP для сторінок AMP, які з’являються в результатах пошуку для смартфонів. Наприклад, сторінки зараз показують формат AMP, але коли користувач знаходить статті через смартфони в пошуку Google, то цей ярлик більше не показується.

Результати пошуку через мобільні пристрої

Пошуковик хотів замінити цей ярлик і замість нього показувати знак якості сторінки. Але незважаючи на те, що цю мітку якості вони тестували в минулому грудні, вона все ніяк не показується.

Поки система пошуку не відображує ярлики для сторінок, які підтримують AMP, а також для сторінок, які підходять під критерії оновлення сторінки.

З 2016 року, коли запустили AMP, в результатах пошуку через смартфони пошуковик відображав варіанти ярликів. Цілком ймовірно, пошукові системи не помітять той факт, що ярлики зникли з результатів пошуку. А ось що стосується оптимізаторів, то вони, ймовірно, помітять таке зникнення.

Зникнення значка AMP може спровокувати зменшення відвідуваності, тобто, системи пошуку будуть рідше натискати на сторінки. Втім, пройде час, і можна буде побачити, чи впливає видалення ярлика на те, що у сторінки в смартфоні буде менше кліків.

Також малоймовірним є і той факт, що популярна площадка для пошуку Google введе індикатор якості сторінки.