0
Оформити заявку

Чому швидкість завантаження сайту впливає на бізнес в інтернеті?

03/06/2015
admin

Без високої швидкості роботи вашого сайту всі старання SEO-фахівців щодо виведення його в ТОП будуть марні. Читайте, як зробити ваш сайт швидше.

Google любить швидкість

У 2010 Google анонсував: швидкість сайту – фактор, який буде враховуватися при пошуковому ранжуванні.

Відразу після анонса Google представив спеціальні інструменти для веб-майстрів, які допоможуть аналізувати і збільшувати швидкість завантаження сайтів.

Перший інструмент – це PageSpeed Insights. Введіть URL веб-сайту і отримаєте оцінку швидкості як для стаціонарного, так і для мобільного пристрою. Крім того, у вас з’явиться можливість отримати рекомендації, як поліпшити кожен фактор, який негативно впливає на швидкість сайту і, тим самим, поліпшити просування сайту.

Page Speed Insights Screenshot

Ще один варіант – скористатися Site Speed reports в Google Analytics. У розділі Behavior Section є інформація про середньостатистичну швидкість завантаження сторінки, переадресацію, відповідь сервера і про інші параметри, які впливають на швидкість сайту. Також ви отримаєте детальний звіт про швидкість сайту в певних браузерах і в різних країнах.

Site Speed Google Analytics Screenshot

Google радить перевіряти веб-сайт за допомогою рекомендацій Google Webmaster Technical Guidelines. На додаток до своїх власних інструментів фахівці Google пропонують використовувати розширення для браузера Mozilla Firefox YSlow та перевіряти сайт на WebPageTest.

Як підвищити швидкість завантаження сайту:

Хостинг веб-сайту

Хостинг веб-сайту може мати відчутний вплив на швидкість завантаження сторінки. Перевагу краще віддати виділеному серверу – вам не доведеться хвилюватися, що інші веб-сайти на тому ж сервері загальмують швидкість вашого веб-ресурсу.

Ви також можете використовувати мережу передачі контенту. Користувач отримуватиме контент веб-сайту з сервера, який знаходиться найближче до нього. Наприклад, зарубіжний сайт завантажиться швидше, якщо його контент передаватиме сервер країни, в якій знаходиться відвідувач сайту.

Движок сайту

CMS, яку ви використовуєте для створення веб-сайту, має велике значення. Важливо підбирати движок відповідно до цілей сайту. Ваш движок може бути відмінним для створення e-commerce сайту, але абсолютно не підходить для веб-ресурсу, який відвідують власники смартфонів.

Контент

Оптимізація контенту – спосіб, за допомогою якого будь-який веб-майстер може підвищити швидкість сайту. Використання зображень оптимального розміру, відмова від віджетів і зайвих інструментів прискорить завантаження сторінок сайту. У роботі з оптимізації контента вам стане в нагоді PageSpeed Insights.

Скорость загрузки сайта инфографика

Протестуйте ваш сайт і якщо у вас ще залишилися питання про те, як збільшити швидкість його завантаження, пишіть в коментарі під цією статтею.
Також ви можете замовити аудит сайту у фахівців Seomarket.

За матеріалами http://searchenginewatch.com/sew/how-to/2409674/every-second-counts-why-page-speed-should-be-your-next-focus