Как добавить нового пользователя в Google Analytics?

Перед вами – мануал по регулюванню доступу до даних Google Analytics. Читайте і використовуйте для аналізу інтернет сайтів.

Налаштування різних рівнів доступу до даних Google Analytics дозволяють регулювати використання інформації іншими користувачами. Ви можете як розширити доступ користувачів до даних Google Analytics, так і обмежити його до необхідного вам рівня.

Почнемо з того, що ви можете надавати новим користувачам такі рівні доступу:

 • Рівень представлення;
 • Рівень ресурсу;
 • Рівень аккаунта.

Різні рівні доступу потрібні в тому випадку, якщо ви хочете дати доступ користувачеві до необхідної інформації, але не бажаєте, щоб вона мала можливість ознайомитися з даними по всьому аккаунту або ресурсу.

Як відкрити доступ користувачеві?

Розглянемо, процес додавання нового користувача в Google Analytics. Для цього:

1. Увійдіть в ваш обліковий запис сервісу Google Analytics.
2. Перейдіть на вкладку Адміністратор і виберете необхідний вам аккаунт, ресурс або представлення (це – рівні доступу, які ви можете надати новому користувачеві).
​3. У стовпці аккаунт, ресурс або представлення (залежить від вашого вибору в попередньому пункті) натисніть Керування користувачами.

Уровни доступа в Google Analytics

4. В поле Надати дозволи: вкажіть email облікового запису Google нового користувача.
5. Виберіть необхідні дозволи або їх комбінацію (Управління користувачами / Зміна / Спільне використання / Читання і аналіз)
6. Для того, щоб відправити оповіщення кожному користувачеві, де ви можете розмістити поставте галочку напроти пункту Повідомити користувача по електронній пошті.
7. Натисніть кнопку Додати. Готово – тепер користувач отримає доступ до необхідної інформації.

2 COMMENTS
 • BabyModu797
  Відповіcти

  Добрый вечер при заходе на на любую страничку на вашем блоге из браузера опера у меня происходит ошибка, а если зайти с макстона то работает, отчего так происходит?

  1. Вадим Ивашкевич
   Відповіcти

   Здравствуйте, не наблюдаем проблему, дайте пожалуйста скриншот.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *