Оформити заявку

Zoom виплатить компенсацію жертвам витоків даних

Zoom виплатить компенсацію жертвам витоків даних - Фото 1
Katerina
02/08/2021
Время чтения: 2 м

Програма для відеозв’язку і конференцій Zoom виділить 85 мільйонів доларів, щоб налагодити конфлікт з американськими користувачами. Йдеться про те, що сервіс порушив секретність особистої інформації про користувачів.

Через це люди в інтернеті звинуватили Zoom в тому, що він передав особисті дані соціальній мережі Facebook. Також користувачі звинуватили Zoom в тому, що він слабо захистив від нападу хакерів, а також в тому, що він дав брехливу інформацію про шифрування даних.

У заяві йдеться про те, що політика конфіденційності Zoom приховала той факт, що дані людей можуть бути доступні іншим корпораціям. У зв’язку з цим, програма порушила закон про захист даних споживачів.

У суді підтвердили той факт, що дії Zoom були протизаконними. В результаті конфлікту дійшли до висновку, що сервіс повинен виплатити жертвам атак компенсацію в розмірі близько 85 мільйонів доларів. З них повинні виплатити по 25 доларів власникам платних профілів, а також до 15 доларів тим, хто не потрапляє під ризик.

Крім того, суд зажадав від Zoom, щоб він покращив способи надання секретності людей в інтернеті.

У минулому році з’ясувалося, що понад 500 тисяч акаунтів Zoom стоять на продажі в даркнеті. Крім цього, про проблеми безпеки в Zoom було відомо вже давно. Сервіс автоматично синхронізує контакти і розкриває їх особисті дані.