Оформити заявку

Запуск відеореклами в Google AdWords – тепер просто і швидко

admin
11/12/2013
Время чтения: 2 м

Google AdWords – знаменитий сервіс контекстної реклами, що постійно удосконалює механізми подачі рекламного матеріалу. Дана політика обумовлена ​​стрімким розвитком інтернет-технологій – можливості користувачів інтернету ростуть, змінюються їхні переваги і вимоги до інформації.

Якщо раніше наявність великої кількості графічних файлів на веб-сторінці вважалася моветоном через збільшення часу завантаження сторінки, то на сьогоднішній день, завдяки підвищенню швидкості інтернет-з’єднання, середньостатистичний користувач віддає перевагу перегляду відео рекламованого товару в інтернеті.

Тримаючи руку на пульсі інтернет-ринку, Google AdWords жваво відреагував на подібні домагання цільової аудиторії, спростивши рекламодавцям запуск відеореклами.

Перш за все, зміни торкнулися дизайну інтерфейсу – він став зручнішим за рахунок того, що розробниками були залишені тільки найважливіші, ключові його функції. Тепер рекламодавець може акцентувати увагу тільки на найбільш значущих моментах роботи – розміщенні відео і прев’ю, роботі над націленим управлінням бренду і формуванням бюджету рекламної кампанії.

Всю роботу зі створення кампанії із запуском відеореклами можна розділити на чотири етапи:

  • вибір і внесення URL необхідного відео рекламного оголошення або ж його назви, якщо воно раніше вже було розміщено на YouTube;
  • створення назви, що коротко описує товар і здатна привернути увагу потенційних покупців;
  • визначення щоденного ліміту витрати коштів на рекламу і вартість кліку;
  • вибір цільової аудиторії, якій буде демонструватися рекламний ролик.

 

На цьому основні етапи створення рекламної кампанії вичерпуються – фахівці Google AdWords позначили своє розуміння фрази «все геніальне – просто». Рекламодавцям же залишається прийняти це на віру і довести.