Оформити заявку

З Associated Press і Reuters: Twitter боротиметься з фейками

З Associated Press і Reuters: Twitter боротиметься з фейками - Фото 1
Katerina
03/08/2021
Время чтения: < 1 м

Соціальна мережа Twitter заявила про те, що вона починає працювати разом з інформативними агентствами Reuters і Associated Press. За словами співробітників компанії Twitter, вони намагаються досягти того результату, коли люди зможуть без проблем знаходити в соцмережі правдиву інформацію.

Група кураторів Twitter вже шукає інформацію з достовірних джерел щодо важливих подій, в обговореннях яких може бути помилкова інформація. Контент з’являється в темах, моментах і пошуку, а також у вкладці Explore і при натисканні на мітку «This claim is disputed» («Це твердження спірне»).

У компанії Twitter говорять про те, що співпраця з Reuters і AP дозволить розширити масштаби та збільшити швидкість роботи кураторів. Посилання на Reuters і AP будуть використовуватися, як заходи обережності.

У компанії підкреслили, що замість того, щоб чекати на щось вірусне, Twitter буде контекстуалізувати дискурс, який розвивається, в період обговорення. На самому початку інформативні агентства приділятимуть увагу контенту англійською мовою. У разі успіху соцмережа введе й інші мови.