Оформити заявку

YouTube заплатить по 10 тисяч доларів за оригінальність

YouTube заплатить по 10 тисяч доларів за оригінальність - Фото 1
Katerina
04/08/2021
Время чтения: < 1 м

Відомий відеохостинг YouTube платитиме людям, які зроблять свій контент оригінальним в сервісі коротких відео Shorts. Відомо, що відеосервіс виплатить до 10 тисяч доларів, конкуруючи з відомою соціальною мережею TikTok.

Раніше для цих цілей відеохостинг створював фонд, розмір якого становив 100 мільйонів доларів. Гроші відеосервіс виплачуватиме протягом цього і наступного року. Для компанії створення такого фонду – це перша сходинка до монетизації соцмережі. У компанії YouTube Shorts – на першому місці.

Щоб взяти участь в цій акції, автори повинні мати велику популярність під відеороликами. YouTube звертатиме увагу на число переглядів і якість самих роликів, а також на частоту. Автори не повинні мати в своїх відео водяні знаки TikTok, Snapchat або Reels, інакше вони не зможуть бути учасниками програми.

Такі виплати будуть відбуватися виключно в 10 країнах, включаючи Сполучені Штати Америки, Великобританію, Бразилію та Індію. У найближчому майбутньому будуть розширювати список країн для програми.

YouTube вирішив впровадити таку програму з тієї причини, що в роликах Shorts важко реалізувати класичну модель перегляду реклами перед запуском відеоролика.