Оформити заявку

YouTube поліпшив свої результати пошуку: що змінилося?

YouTube поліпшив свої результати пошуку: що змінилося? - Фото 1
Katerina
26/08/2021
Время чтения: 2 м

Популярний відеохостинг YouTube зробив свої результати пошуку краще і наочніше. Розробники також збільшили спектр контенту, який повертається, і додали ряд корисних опцій.

Серед основних змін:

  • оптимізоване візуальне уявлення;
  • мовний переклад в автоматичному режимі;
  • об’єднання з результатами пошуку системи Google.

Більш видимі результати

Завдяки поліпшенням користувачі зможуть простіше зрозуміти суть відеоролика перед переходом на нього. Сторінку результатів пошуку стало краще видно, адже тепер користувачі зможуть бачити прев`ю кожного ролика. Цю опцію вже запустили в комп’ютерній версії, а скоро вона з’явиться і на телефонах.

Також в результатах пошуку відеохостингу тепер будуть видні глави на роликах. Ця функція працює вже в пошуковому рядку системи Google, а тепер буде запущена і в YouTube.

Автоматичний переклад

Відеохостинг в автоматичному режимі переводитиме заголовки, підписи до відео і описи на інші мови. В результаті люди в інтернеті зможуть бачити більше контенту, незалежно від мови використання. Спочатку YouTube показуватиме відео англійською мовою, а потім він додасть й інші мови.

Результати пошуку Google в YouTube

Розробники також об’єднали результати пошуку Google в YouTube, але поки тільки в лімітованій кількості. Також відеохостинг тестує показ результатів з Google, коли недостатньо відповідного відеоконтенту. Зараз цим можуть користуватися люди в телефонах в Індії та Індонезії, але потім кількість країн розшириться.