Оформити заявку

Як зробити групу в соціальних мережах привабливою?

Як зробити групу в соціальних мережах привабливою? - Фото 1
Katerina
20/05/2021
Время чтения: 2 м

Маленькі компанії не завжди можуть взяти на роботу дизайнера, тому SMM-фахівцю необхідно вміти самостійно створювати групи і знати базові інструменти дизайну. Є певні правила, за якими необхідно оформляти спільноту в соцмережі.

Головне фото і обкладинка спільноти повинні підходити один до одного

Аватар – це маленьке зображення, яке видно в стрічці, відгуках та в загальному списку груп. Тому ця картинка повинна звернути на себе увагу користувачів.

Обкладинка – це банер, розташований у верхній частині сторінки. Вона є головною частиною оформлення, яка відразу ж занурює користувачів в атмосферу і напрямок спільноти.

Ці два головні елементи завжди працюють разом, тому потрібно правильно їх поєднувати за кольором, стилем і шрифтом.

Не варто ускладнювати обкладинку і головну картинку

Коли ці елементи ускладнюються великою кількістю інформації, це виглядає не привабливо і не несе ніякого сенсу. Через це користувач не зможе звернути свою увагу на певні речі. Не потрібно розміщувати на обкладинку інформацію зі складним доступом, а на аватар – великий текст.

Зображення на телефоні і на комп’ютері виглядають по-різному

Коли користувач дивиться групу через телефон і через монітор комп’ютера, її зовнішній вигляд стає різним.

Потрібно правильно оформляти інформацію

Для того, щоб підписники могли комфортно переміщатися по спільноті, потрібно зібрати всі розділи в одне меню.

Все повинно бути оформлено в одному стилі

Щоб спільнота виглядала модною і привабливою, всі елементи повинні бути оформлені в одній колірній гамі. Так, наприклад, домогтися одного кольору можна в Instagram ihavethisthingwithpink, де на всіх знімках є елемент рожевого кольору.

Всі фотографії повинні бути в хорошій якості

Стильні зображення можна знайти в Pinterest, де люди зберігають свої улюблені картинки і роблять з них цілі колекції. Якщо немає варіанту для фото, можна розмістити замість нього текст і свій логотип.