Оформити заявку

Як Seomarket на iForum ходив

admin
24/04/2015
Время чтения: < 1 м

16 квітня відбувся найбільший інтернет-форум України – iForum. В цьому році в Міжнародному виставковому центрі зібралося більше 6000 учасників. Агентство інтернет-реклами Seomarket виступило спонсором заходу, а наші співробітники представляли компанію на спеціальному стенді. На ньому можна було дізнатися всю інформацію про компанію, послуги, які ми представляємо, а також про те, як влитися в сім’ю Seomarket – стати нашим клієнтом або співробітником. Також ми презентували велику кількість бонусів і знижок для відвідувачів iForum.

Seomarket на iForum в деталях:

  • у заході взяли участь 14 співробітників від компанії Seomarket;
  • було прослухано понад 20 доповідей на 5 потоках;
  • подаровано понад 50 сувенірних брелків (живі кактуси “Вирости свій бізнес разом з Seomarket”);
  • з’їдено кілограм цукерок і три кілограми фруктів (радує, що відвідувачі нашого стенду воліють вітаміни);
  • всього лише 10 хвилин за цілий день наш стенд був порожній без відвідувачів;
  • понад 130 людей підходили до нашого стенду за цілий день.

І трохи ключових цитат:

“Ми спостерігаємо найпотужнішу хвилю інновацій у світовій історії”, – Марк Бениофф, генеральний директор Salesforce.com.

“Неважливо, що ви носите, головне, що воно технологічно”, – Олексій Мась, керівник Української банерної мережі.

“Вся справа в людях: у 80% випадків все залежить від того, як ви «продасте» проект, а не від його технічної пишноти”, – Stephane Gantchev, «LAUNCHub»

“Для того, щоб бути успішним у своїй справі, потрібно зрозуміти, яку проблему вирішує ваш стартап для певної групи людей, знайти цих людей і допомогти (не продати!) їм вирішити їх проблему, перевищивши очікування через комунікацію”, – Юрій Титков, «Ольшанський і партнери»

“Перешкода, через яку міжнародні компанії не можуть в повній мірі працювати в Україні, – це відсутність електронного документообігу. Що таке акт виконаних робіт, ми, наприклад, PayPal, не пояснимо”, – Дмитро Гадомський, адвокат” Юскутум “.

Навіщо довго писати? Давайте просто подивимося, як це було: