Оформити заявку

Як Seomarket на iForum ходив

Як Seomarket на iForum ходив - Фото 1
24/04/2015
admin

16 квітня відбувся найбільший інтернет-форум України – iForum. В цьому році в Міжнародному виставковому центрі зібралося більше 6000 участніков.Агентство інтернет-реклами Seomarket виступило спонсором заходу, а наші співробітники представляли компанію на спеціальному стенді. На ньому можна було дізнатися всю інформацію про компанію, послуги, які ми представляємо, а також про те, як влитися в сім’ю Seomarket – стати нашим клієнтом або співробітником. Також ми презентували велику кількість бонусів і знижок для відвідувачів iForum.

  • Seomarket на iForum в деталях:
  • У заході взяли участь 14 співробітників від компанії Seomarket;
  • Було прослухано понад 20 доповідей на 5 потоках;
  • Подаровано понад 50 сувенірних брелків (живі кактуси “Вирости свій бізнес разом з Seomarket”);
  • З’їдено кілограм цукерок і три кілограми фруктів (радує, що відвідувачі нашого стенду воліють вітаміни);
  • Всього лише 10 хвилин за цілий день наш стенд був порожній без відвідувачів ?
  • Понад 130 людей підходили до нашого стенду за цілий день.

І трохи ключових цитат:

“Ми спостерігаємо найпотужнішу хвилю інновацій у світовій історії”, – Марк Бениофф, генеральний директор Salesforce.com.

“Неважливо, що ви носите, головне, що воно технологічно”, – Олексій Мась, керівник Української банерної мережі.

“Вся справа в людях: у 80% випадків все залежить від того, як ви« продасте »проект, а не від його технічного пишноти”, – Stephane Gantchev, «LAUNCHub»

“Для того, щоб бути успішним у своїй справі, потрібно зрозуміти, яку проблему вирішує ваш стартап для певної групи людей, знайти цих людей і допомогти (не продати!) Їм вирішити їх проблему, перевищивши очікування через комунікацію”, – Юрій Титков, « Ольшанський і партнери »

“Перешкода, через якого міжнародні компанії не можуть в повній мірі працювати в Україні – це відсутність електронного документообігу. Що таке акт виконаних робіт ми, наприклад, PayPal не пояснив “, – Дмитро Гадомський, адвокат” Юскутум “.

Навіщо довго писати? Давайте просто подивимося, як це було: