Оформити заявку

Як підвищити впізнаваність бренду?

Як підвищити впізнаваність бренду? - Фото 1
17/09/2013
admin

Підвищення впізнаваності та популярності певної марки є першочерговим завданням, спрямованим на брендинг кампаній. Для взаємодії з користувачем при проведенні таких кампаній використовуються різні канали: звичайні веб-сайти, відеоролики, онлайн-ігри, чати і форуми.

 

Контекстно-медійна мережа Google пропонує відмінний майданчик для роботи з величезною кількістю відвідувачів інтернет-сайтів, заповненими відео і іншими додатками. Таргетинг, спрямований на місця розміщення в Google AdWords, забезпечить охоплення зацікавленої аудиторії і надасть можливість використання мультимедійних форматів оголошень в контекстній рекламі.

 

Що забезпечуют кампанії брендингу?

  • Збільшення числа взаємодій з маркою;
  • Позитивне сприйняття марки клієнтом;
  • Підвищення лояльності до бренду, встановлення зв’язків із зацікавленою аудиторією;
  • Спонукання клієнтів до активних дій і придбання товарів певної марки

Таргетинг

Цей спосіб таргетингу передбачає самостійний вибір місць розміщення оголошень – будь-які сайти або окремі сторінки в контекстно-медійній мережі Google. Можна дозволити показ оголошень лише на тематичних ресурсах, описати можливу зацікавлену аудиторію або просто визначити список сайтів, які, на вашу думку, підходять бренду.

Для перегляду варіантів кампаній, націлених на місця розміщення використовується Планувальник кампаній у контекстно-медійній мережі. Потрібно тільки вказати наявну інформацію про інтереси клієнтів і сайти, які часто ними відвідуються.

Для залучення уваги цільової аудиторії можна використовувати оголошення більш наочні, ніж текстові – зображення, відеоролики і флеш-анімацію. Медійна реклама, як показує практика, ефективніше впливають на аудиторію.

Встановлення ставок

Оптимальні результати в проведенні кампанії по брендингу досяжні при чіткому плануванні бюджету. Використовуючи ціну за тисячу показів оголошення, Ви зможете охопити більшу аудиторію.

YouTube, як інструмент для підвищення  впізнаваності бренду

Якщо Вами вже записаний ролик, що рекламує бренд, можна завантажити його на YouTube – відеореклама в інтернеті дуже ефективна. Для цього абсолютно безкоштовно створюється, призначений для користувача, канал, оформлення якого краще зробити у відповідному вашому бренду стилі.