Оформити заявку

Як підвищити рентабельність інвестицій (ROI)?

Як підвищити рентабельність інвестицій (ROI)? - Фото 1
25/09/2013
admin

Существует кілька методів підвищення рентабельності інвестицій, заснованих на підвищенні конверсії і відсів нерелевантного трафіку.

Якщо більшість перехідних по вашим оголошенням відвідувачів переглядають їх, але покупок при цьому не роблять, можна вдатися до наступних прийомів для збільшення рентабельності інвестицій:

Використання найбільш релевантної сторінки.
Натискаючи на ваше оголошення відвідувачі, перш за все, хочуть бачити веб-сторінку з інформацією саме про ті товари або послуги, які вони бачили в контекстній рекламі. При цьому не знайшовши подібної інформації, вони моментально покинуть ваш сайт, природно, не зробивши покупки. Строго стежте за тим, щоб сторінки були релевантні провідним на них оголошеннях.

Спрощення навігації по сайту.
Переміщення по сайту, пов’язане з множинними кліками і тривалими блуканнями, буде негативно позначатися на оцінці сайту користувачами. Простежте, щоб навігація забезпечувала швидкі переходи в усі розділи сайту.

Підвищення релевантності ключових слів і тексту оголошень.
Відсутність конкретики в ключових словах і оголошеннях призведе до невідповідності між призначеними для користувача запитами і пропонованими вами товарами. Постарайтеся підібрати точні ключові слова та чітко сформулювати текст – і ви отримаєте більше цільової аудиторії.

Коригування ставок.
Саме прибуток визначає рентабельність ключового слова. Тому збільшення ставок для прибуткових ключових слів підвищать репутацію в інтернеті і принесуть більше трафіку, відповідно, зниження ставок для неприбуткових ключових слів скоротить загальні витрати.

Розміщуйте оголошення на успішних сайтах.
Перегляд звіту «ефективність розташування» допоможе визначити, де саме найбільше переходять по вашим оголошенням. Виявивши влаштовують вас результати оголошення на тому чи іншому сайті, ви можете додати цей сайт до групи і підвищити для нього ставку.

Корегуйте просування рекламної кампанії – це динамічний процес, який вимагає вашого постійного участі!