Оформити заявку

Як налаштовувати ретаргетінг Вконтакте

15/05/2014
admin

Сьогодні я хочу розповісти Вам про те, як запустити ретаргетінг Вконтакте.

Якщо Ви вже запускали рекламу Вконтакте, то розберетеся після прочитання цієї статті за лічені секунди.

У розділі «Рекламні кампанії» (якщо у Вас Центр клієнтів – виберіть конкретний кабінет) в панелі справа знаходиться наша заповітна кнопка «Ретаргетінг».

Ретаргетінг вконтакте

Далі натискаємо кнопку «Створити групу» – це і буде наша аудиторія ретаргетінга.

Аудиторія. Ретаргетінг вконтакте

Прописуємо назву і ставимо позначку «Встановити код на сайт».

Создание группы. Ремаркетинг Вконтакте

Створення групи. ремаркетінг Вконтакте

Невелике пояснення по пунктам:

  • Код ретаргетінга можна вішати на всі сторінки сайту, а можна на конкретні сторінки або категорії. Якщо плануєте розміщувати кілька кодів, то рекомендуємо вказувати в назві сайт і сторінку / категорію (наприклад: Test.com Мобільні телефони) щоб потім не заплутатися в списку груп та сайтів.
  • Ми вибираємо «Встановити код на сайт» для відстеження «класичного» ретаргетінга по відвідувачам сайту. Пункт «Завантаження з файлу» варто вибирати, якщо у вас є своя база клієнтів складається з e-mail адрес, номерів телефонів або ID користувачів мережі VK.com.
  • У випадку з «Завантаженням з файлу» необхідно згідно з форматом довантажити файл з клієнтською базою.

Після того як ми вибрали «Встановити код на сайт» спливає наступне меню:
Ретаргетінг Вконтакте. Автовидалення користувачів

Введіть домен сайту та виберіть термін зберігання cookie ваших відвідувачів в пункті «Автовидалення користувачів».

Пункт «Автовидалення користувачів» складається зі списку різного періоду часу, після якого cookie користувача будуть вилучені зі списку.

Порада. Показувати рекламу відвідувачам сайту вічно – не рекомендую. Як показує практика, краще ставити період 1-3 місяців в залежності від тематики та обсягу аудиторії сайту.

Список аудиторії для ремаркетингу створено. Залишилося тільки Вебмастеру повісити код на необхідної посадкової сторінці / категорії сайту.

Порада. Особливо актуально, якщо розміщувати кілька кодів на сайті: використовуйте для цього Google Tag Manager.

Тепер описуємо, де вибрати цю саму аудиторію для запуску рекламної кампанії.

Необхідно створити рекламне оголошення. В налаштуваннях таргетингу Ви введете категорію «Групи ретаргетінга» (пункт 1) і виберете необхідну групу зі списку.

Також в настройках нижче нам є поле «За винятком» (пункт 2). За допомогою цього пункту можна вибрати одну з груп по ретаргетінгу, для якої не варто показувати дане оголошення.

Групи ретаргетінга. Поле За винятком

Поле “За винятком” дуже ефективно використовувати за аналогією з ремаркетингу в AdWords. Наприклад, можна вибрати показ реклами відвідувачам групи “Мобільні телефони”, але виключити показ для групи “Скоєно покупка”. А в подальшому для групи “Скоєно покупка” зробити окреме пропозицію з чохлами і аксесуарами. Варіантів які допоможуть вам у просуванні через соціальні мережі багато.

Мінімальна аудиторія групи ретаргетінга для створення і запуску рекламного оголошення – 80 осіб.

Як показує практика, коефіцієнт конверсій ретаргетінга Вконтакте по рекламним кампаніям з точковим показом на певні сторінки (коди вішали на певні категорії і сторінки) в рази вище показника конверсій по ретаргетінгу, де вішали один код на весь сайт.