Оформити заявку

Windows 11 отримав ряд оновлень: що змінилося в новій версії?

Windows 11 отримав ряд оновлень: що змінилося в новій версії? - Фото 1
Katerina
13/08/2021
Время чтения: < 1 м

В мережі розмістили відеоогляд оновлень в системі Windows 11, яка буде доступна вже в жовтні цього року. Для того, щоб повноцінно працювати на 11-й версії Windows через комп’ютер, модуль безпеки повинен бути 2.0, а материнська плата повинна підтримувати UEFI.

Встановити нову версію Windows можна буде на стаціонарний комп’ютер, ноутбук, планшет або телефон. Що стосується мобільної версії, то система працює в ній повноцінно, але продуктивність могла б бути і краще, ніж вона є насправді.

Що зміниться?

У новій версії системи можна буде запускати додатки для Android на будь-яких процесорах завдяки технології Intel Bridge. Оновлять також і провідник, панель команд розташовуватиметься у верхній частині, а меню і іконки поміняються.

Зміниться також і додаток параметрів: на сторінці з’являться категорії, на які можна буде натиснути і побачити пункти з різними налаштуваннями. Система в автоматичному режимі керуватиме частотою оновлення екрану, а при помилці екран буде чорним, а не синім.

Розробники також оновили звуковий мікшер, тепер можна буде в параметрах міняти гучність звуку. Після тестування бета-версії стало зрозуміло, що швидкість і робота, а також візуальний вигляд стали краще.