Оформити заявку

Web-дизайн. Хто такий Web-дизайнер?

Web-дизайн. Хто такий Web-дизайнер? - Фото 1
Katerina
17/05/2021
Время чтения: 2 м

Web-дизайн – це процес створення веб-сайтів, включаючи технічні пункти розробки, створення зовнішнього вигляду, передачі даних в Інтернет, а також приведення в порядок інформації.

Кроки

  • Написання тестового завдання. Перш за все необхідно визначити цілі і напрям сайту, а також зробити приклади його оформлення. Потім фахівці створюють список робіт, який повинен затвердити клієнт. Все це робить менеджер проекту.
  • Використання. Менеджер спільними зусиллями з дизайнером визначає всі аспекти, починаючи від структури сторінок, закінчуючи варіантом надання інформації.
  • Графіка. Дизайнер повинен надати зовнішню картинку сайту, включаючи різні елементи, які будуть робити сторінку функціональніше і привабливіше. Потім необхідно затвердити приклад сайту, який представлений у вигляді графічної картинки.
  • Верстка. Дизайнер разом з програмістом фіксує свою ідею спеціальним кодом, за допомогою якого картинка відображатиметься в браузері.
  • Web-мастеринг. Сайт розміщують на хостингу, додають в нього інформацію і просувають його в ТОП видачі результатів в пошукових системах. Після цього сайт стає доступним для користувачів.

Що собою являє Web-дизайнер?

Якщо звичайний дизайнер всього лише зовні оформляє ресурс, роблячи його більш привабливим, то Web-дизайнер має більше функціоналу. Це людина, яка здатна виконувати обов’язки менеджера, дизайнера, верстальника, SMM-фахівця, програміста і так далі.

Він може повністю зробити і запустити сайт, здійснюючи всі роботи. Таким чином, web-дизайнер є майстром, який створює web-ресурси.