Оформити заявку

Встановлено новий рекорд: сервіс TikTok завантажили 3 мільярди користувачів

Встановлено новий рекорд: сервіс TikTok завантажили 3 мільярди користувачів - Фото 1
Katerina
20/07/2021
Время чтения: < 1 м

У липні цього року популярний сервіс для роботи з відеороликами TikTok поставив новий рекорд. Так, мова йде про кількість завантажень, яке показує його популярність серед користувачів інтернету.

Додаток TikTok завантажили 3 мільярди користувачів iOS і Android, які скористалися App Store і Google Play. На сьогоднішній день мобільний додаток розташований на перших місцях за кількістю скачувань. Так, його 3 роки поспіль скачують від 150 до 300 мільйонів разів за кожен квартал.

Крім кількості завантажень, додаток TikTok почав і більше заробляти. Так, в минулому і цьому році на популярний сервіс користувачі кожен квартал витрачають понад 300 мільйонів доларів, що говорить про його доходи.

Якщо не звертати увагу на ігри, в більшості випадків такими показниками за кількістю завантажень і прибутку могли похвалитися виключно компанії в Америці.

Наприклад, тільки 4 популярних в світі додатків скачували більше 3-х мільярдів разів. Так, користувачі дуже багато раз скачували додаток Instagram, Messenger і Facebook, а також WhatsApp. Всі ці сервіси знаходяться під владою компанії Facebook і американського підприємця Марка Цукерберга.

А сервіс TikTok став першим в світі додатком не американського виробництва і першим не Facebook-додатком, який зміг досягти таких величезних показників.