Оформити заявку

Всього за три роки: браузер Firefox втратив 46 мільйонів користувачів

Всього за три роки: браузер Firefox втратив 46 мільйонів користувачів - Фото 1
Katerina
10/08/2021
Время чтения: < 1 м

Відповідно до публічних даних, популярний браузер Firefox втратив 46 мільйонів користувачів. Повідомляється, що відсоток користувачів, які щомісяця користувалися браузером, різко зменшився всього за три роки.

Якщо порівнювати грудень 2018 року і кінець другого кварталу нинішнього року, то можна помітити сильну різницю. Так, в кінці 2018 року браузером Firefox користувалися близько 244 мільйонів чоловік на місяць, а ось до кінця другого кварталу 2021 року ця кількість становила лише 198 мільйонів користувачів.

На сьогоднішній день браузер Firefox – це найпоширеніший альтернативний варіант браузера Google Chrome. Однак, останнім часом він систематично втрачає популярність серед людей в інтернеті.

Компанія Mozilla здійснила запуск платформи Firefox в 2002 році в якості більш дружнього веб-браузера, роблячи особливий акцент на надійності і секретності. 13 років тому браузер займав всього 30% ринку, на першому місці був Internet Explorer з популярністю в 60%, а Google Chrome був тільки на стадії розробки.

До кінця минулого місяця в лідерах знаходився браузер Chrome, він займав 65% ринку. При цьому, Firefox і Edge займають лише близько 3% на телефонах і в комп’ютерах. На жаль, Firefox не витримує конкуренції з Chrome, тому він поступово втрачає свою аудиторію.