Оформити заявку

Всім любителям поїсти: Google запускає пошук безкоштовної їжі

Всім любителям поїсти: Google запускає пошук безкоштовної їжі - Фото 1
Katerina
06/07/2021
Время чтения: < 1 м

Разом із благодійними компаніями пошукова система і корпорація Google вивела на запуск в Америці унікальний сервіс. Дана служба містить в собі приблизно 90 тисяч місць, в яких ті, хто потребує, можуть безкоштовно поїсти.

Тепер на площадці Find food support (Знайди продовольчу підтримку) у людей є можливість знайти поруч місце, де безкоштовно роздають їжу. Таким місцем є благодійна організація, їдальня або будь-який склад.

Плюс до всього, компанія Google розмістила в YouTube 6 відео, метою яких є збільшення забезпечення громадян продовольством.

Новий сервіс створили члени команди Google Food for Good, яка хотіла зробити розумну систему продовольства. За допомогою такого сервісу команда хоче поліпшити відносини постачальників їжі і зменшення відходів їжі.

Кажуть, що в Сполучених Штатах Америки щороку викидається до 40% їжі, вартість якої становить до 570 мільярдів доларів. Згідно з інформацією від ООН, по всьому світу марно витрачається третина продовольства.

До речі кажучи, в Америці через пандемію коронавируса збільшилася кількість людей, які постраждали через відсутність продовольчої безпеки. А в минулому році різко збільшилася кількість запитів, які стосуються їжі, доставки обіду і заявок на талони харчування.