Оформити заявку

Відмінність web-розробки від web-дизайну

Відмінність web-розробки від web-дизайну - Фото 1
Katerina
17/05/2021
Время чтения: 2 м

Дизайн – це все, що бачить користувач на сайті, а Web-розробка створює тільки функціональну частину ресурсу.

Аспекти Web-сайту:

  • візуально-чутливий – колір ресурсу, графіка, навігація і так далі;
  • зміст ресурсу – сам продукт або послуга, необхідна інформація та все, що є на площадці;
  • функціонал – різні можливості для відвідувачів;
  • юзабіліті – взаємодія програм, переходи і користь ресурсу.

Графіка

Графіка – це те, як зовні виглядає площадка. Графічний дизайнер визначає шрифти та кольори сайту, а також розміщення сторінок ресурсу. Тому необхідно, щоб майстер мав хороший смак, професійно міг з’єднувати кольори і картинки, щоб ресурс вийшов відповідно до замовлення клієнта.

Контент

Контентом є весь текст, який є на сайті. Наприклад, політика конфіденційності або переконливі слова про переваги продукту, які змушують витратити кошти. Тому для того, щоб контент виглядав якісно, ​​необхідно скористатися послугами редактора або копірайтера.

Функціонал

Функціонал – це всі пункти на веб-ресурсі, наприклад, анімація. Програмісти працюють з функціональною частиною ресурсу, застосовуючи різні програми для браузерів і веб-серверів.

Юзабіліті

Необхідно з’ясувати зручність графіки, навігації, а також швидкість прогрузки ресурсу і правильність функціоналу програм.

У більшості випадків web-дизайн створює графіку і контент, а web-розробка включає в себе створення функціональної частини і юзабіліті. Варто уточнити, що два фахівця зобов’язані співпрацювати спільно, щоб ресурс вийшов відповідно до вимог клієнта.