0
Оформити заявку

Відеосайти – відмінний майданчик для розміщення вашої реклами!

22/10/2013
admin

Величезна кількість сучасних інтернет-користувачів переглядають безліч різних відеороликів, тому розміщення реклами на містять відео сайтах – це відмінна можливість провести рекламну кампанію з широким охопленням цільової аудиторії.

Наприклад, мегапопулярний сайт YouTube щодоби має сотні мільйонів переглядів і масу тематик відео, дозволяючи знайти цільову аудиторію для рекламування товару будь-якої категорії і розкрутки веб сайтів.

Перевага відео в якості майданчика для реклами полягають в його широкому поширенні на популярних блогах і сайтах і можливості його перегляду на різних пристроях – від стаціонарних комп’ютерів до мобільних пристроїв. До того ж, для того, щоб розмістити рекламні оголошення, вам не потрібно видавати власний відеоконтент – навіть на сайтах, повністю відведених під відео, крім програвача, є простір для розміщення реклами.

Наприклад, можна націлити рекламної кампанії на відео в КМС (Медійній мережі) Google. Оголошення будуть являти собою текст, накладений на потокове відео. Реклама, що має такий формат, називається «текстовим оверлеєм». Неможливо накласти відразу кілька текстових оголошень на потокове відео, але в процесі його відтворення передбачається зміна до десяти варіантів оголошень, кожне з яких буде відображатися десять секунд. З’являються вони в нижній частині відеоплеєра і займають 20% його площі. Це дозволяє ненав’язливий показ релевантного оголошення користувачеві в ході перегляду відеоролика.

Також текстове оголошення може бути показано після закінчення перегляду відео у вікні відеоплеєра або в будь-якому місці, відведеному для цього на сторінці з відеоконтентом за умови, що власник ресурсу дозволив розміщення оголошень на своєму сайті.

Крім текстового формату, є можливість розміщення графічних оголошень в нижній частині відеопроігивателя при певному вирішенні власника сайту.

До показу основного відеоролика можливо показати рекламу в відеоформаті. У деяких випадках від користувача вимагається згода на перегляд рекламного відеоролика, перш ніж він отримає доступ до основного відео. Відео оголошення можливо розмістити на будь-якій сторінці КМС Google при наявності згоди від власника ресурсу.

Яким чином здійснюється взаємодія користувача з рекламою?
При показі відео об’яви в програвачі рекламодавцем вибирається порядок його запуску, а також місце і час його показу. При кліці на оголошення браузер користувача завантажить відповідну сторінку.

Якщо оголошення представлено в текстовому форматі, користувач може приховати його під час перегляду відео і після відкрити повторно. Якщо ж після показу десяти оголошень користувачем не вибрано жодне з них, що накладаються на відео оголошення сховаються автоматично, а по завершенні відео у вікні програвача з’являться три релевантних з них.

Таким же шляхом власник відеоконтенту може обрати порядок показу графічних оголошень.

Більш точно здійснити охоплення цільової аудиторії можливо при виключенні небажаних місць розміщень вашої відеореклами в інтернеті в процесі націлювання.

Наприклад, можливе виключення сайтів для показу оголошень за віковою категорією – без обмежень, від 14 років і для дорослих. Вибравши відповідну категорію, рекламодавець може захистити свій бренд.

Вибираючи відповідні сайти для показу ваших оголошень, використовуючи переваги кожного з різних форматів оголошень – текстового, графічного або відео, а також варіюючи способами показів, можна досягти значного підвищення ефективності вашої реклами.