Оформити заявку

Відеосайти – відмінна площадка для розміщення вашої реклами!

admin
22/10/2013
Время чтения: 2 м

Величезна кількість сучасних інтернет-користувачів переглядає безліч різних відеороликів, тому розміщення реклами на сайтах, що містять відео, – це відмінна можливість провести рекламну кампанію з широким охопленням цільової аудиторії.

Наприклад, мегапопулярний сайт YouTube щодоби має сотні мільйонів переглядів і масу тематик відео, дозволяючи знайти цільову аудиторію для рекламування товару будь-якої категорії і розкрутки веб-сайтів.

Перевага відео в якості площадки для реклами полягає в його широкому поширенні на популярних блогах і сайтах і можливості його перегляду на різних пристроях – від стаціонарних комп’ютерів до мобільних пристроїв. До того ж, для того, щоб розмістити рекламні оголошення, вам не потрібно видавати власний відеоконтент, навіть на сайтах, повністю відведених під відео, крім програвача, є простір для розміщення реклами.

Наприклад, можна націлити рекламну кампанію на відео в КМС (Медійній мережі) Google. Оголошення являтимуть собою текст, накладений на потокове відео. Реклама, що має такий формат, називається «текстовим оверлеєм». Неможливо накласти відразу кілька текстових оголошень на потокове відео, але в процесі його відтворення передбачається зміна до десяти варіантів оголошень, кожне з яких буде відображатися десять секунд. З’являються вони в нижній частині відеоплеєра і займають 20% його площі. Це дозволяє ненав’язливий показ релевантного оголошення користувачеві в ході перегляду відеоролика.

Також текстове оголошення може бути показано після закінчення перегляду відео у вікні відеоплеєра або в будь-якому місці, відведеному для цього на сторінці з відеоконтентом, за умови, що власник ресурсу дозволив розміщення оголошень на своєму сайті.

Крім текстового формату, є можливість розміщення графічних оголошень в нижній частині відеоплеєра при певному вирішенні власника сайту.

До показу основного відеоролика можливо показати рекламу у відеоформаті. У деяких випадках від користувача вимагається згода на перегляд рекламного відеоролика, перш ніж він отримає доступ до основного відео. Відеооголошення можливо розмістити на будь-якій сторінці КМС Google при наявності згоди від власника ресурсу.

Яким чином здійснюється взаємодія користувача з рекламою?

При показі відеооголошення в програвачі рекламодавцем вибирається порядок його запуску, а також місце і час його показу. При кліці на оголошення браузер користувача завантажить відповідну сторінку.

Якщо оголошення представлено в текстовому форматі, користувач може приховати його під час перегляду відео і після – відкрити повторно. Якщо ж після показу десяти оголошень користувачем не вибрано, жодне з них, що накладаються на відеооголошення, сховаються автоматично, а по завершенні відео у вікні програвача з’являться три релевантних з них.

Таким же шляхом власник відеоконтенту може обрати порядок показу графічних оголошень.

Точніше здійснити охоплення цільової аудиторії можливо при виключенні небажаних місць розміщень вашої відеореклами в інтернеті в процесі націлювання.

Наприклад, можливе виключення сайтів для показу оголошень за віковою категорією – без обмежень, від 14 років і для дорослих. Вибравши відповідну категорію, рекламодавець може захистити свій бренд.

Вибираючи відповідні сайти для показу ваших оголошень, використовуючи переваги кожного з різних форматів оголошень – текстового, графічного або відео, а також варіюючи способами показів, можна досягти значного підвищення ефективності вашої реклами.