Оформити заявку

Верстка сайтів

Верстка сайтів - Фото 1
Katerina
17/05/2021
Время чтения: 2 м

Верстка сайту є однією з найважливіших стадій створення веб-площадки, коли зразок, розроблений дизайнером, стає HTML і CSS-кодом. Для того, щоб правильно зверстати HTML-код, необхідно добре розуміти особливості функціонування браузерів і так далі.

Типи верстки сайту, які існують на сьогоднішній день

Раніше для верстки сайту застосовували спеціальні HTML-таблиці, де окремий компонент влазив в окрему секцію. Але код виходив занадто важким для підтримки. Тому з’явилася блокова верстка, тобто, компоненти влазили у порожні контейнери і були розміщені за допомогою різних CSS-властивостей.

Також в процесі верстки площадки необхідно впоратися із завданням з переглядом ресурсу, застосовуючи різні дозволи екрану комп’ютера.

Верстка є новомодним вибором для написання принципів створення для екранів, вирішення яких – абсолютно різне. Цей шлях спрощує процес створення мобільної версії сайту, оскільки сторінка автоматично налаштовуватиметься під екран телефону.

Вимоги

Перш за все, верстка повинна бути дійсною, не можна допускати грубих порушень, оскільки може порушитися розкрутка площадки в пошукових системах. Також ресурс повинен однаково виглядати у всіх версіях браузерів.

Способи здійснити верстку веб-сайту

Для початку необхідно отримати певні знання за допомогою книг або навчальних матеріалів, розібратися в спеціальних програмах з обробки. Також потрібно вивчити конструкцію моделі, щоб виявити блоки і створити план.

Наступний етап – створення коду, а після – переконатися в правильності верстки сайту. Щоб перевірити цю справу, спеціально навченим людям або самому майстрові з верстки потрібно випробувати код через різного роду браузери при різних дозволах.

Верстка вважається правильною, якщо вона підходить під вимоги клієнта і виконує завдання, які були перед нею поставлені.