Оформити заявку

В YouTube можна залишати «на чай» авторам каналів: як це зробити?

В YouTube можна залишати «на чай» авторам каналів: як це зробити? - Фото 1
Katerina
22/07/2021
Время чтения: 2 м

Днями YouTube в бета-версії запустив нову функцію, яка називається «Super Thanks». Йдеться про те, що тепер глядачі відео або підписники каналу мають можливість залишати чайові авторам каналів.

Спосіб роботи

Super Thanks – це функція, завдяки якій глядачі мають можливість сказати «дякую» авторам каналів за те, що їм сподобався відеоролик. З появою цієї функції блогери можуть отримувати можливість отримувати вигоду зі свого контенту.

Повідомляється, що кнопка Super Thanks знаходиться під відео. Для того, щоб відправити автору чайові, людина повинна вибрати ярлик серця з доларом. Потім їй потрібно вибрати розмір чайових і оплатити їх. Оскільки таких глядачів будуть висвічувати в коментарях, блогери зможуть побачити, хто відправив їм чайові.

Однак, не всі мають можливість отримати доступ до нової функції. Щоб працювати з Super Thanks, автори відеороликів повинні брати участь в партнерській програмі відеохостингу YouTube.

У компанії YouTube підкреслили, що вони розробляли функцію Super Thanks цілий рік. На момент запуску матеріалу бета-версія функції доступна в 68 країнах, крім України.

За інформацією від компанії, на даний момент блогери зможуть отримувати доступ до цієї функції випадково. Але вже в цьому році опцію зможуть тестувати всі користувачі, які беруть участь в партнерській програмі YouTube.