Оформити заявку

В Google тепер можна залишати більш детальний відгук про заклад

В Google тепер можна залишати більш детальний відгук про заклад - Фото 1
Katerina
22/07/2021
Время чтения: < 1 м

Пошуковик Google надав користувачам можливість більш детально відгукуватися про якість обслуговування в закладах. З цього моменту відвідувачі, які побували в закладі і хочуть залишити відгук про нього, можуть вказувати більш детальну інформацію.

Так, вони можуть вказувати діапазон цін, вид замовлення (їжа всередині закладу, самостійний вивіз або доставка за адресою). Крім того, відвідувачі можуть вказувати і те, що вони саме замовляли, мається на увазі: сніданок, обід або вечерю.

Як це виглядає в результатах пошуку?

Відомо, що нова функція поки запущена лише для користувачів мобільних пристроїв в Сполучених Штатах Америки. Однак, в майбутньому пошуковик Google розширюватиме цю можливість, і нею зможуть користуватися більше країн у світі.

Переваги нової функції

Можливість залишати більш детальні відгуки допоможуть потенційним покупцям. Відгуки допоможуть їм краще зрозуміти очікування від певного закладу, а також посприяють прийняттю рішень щодо того, який заклад варто вибрати для відвідування.

Поки користувачі мережі не можуть ставити фільтри при пошуку, працюючи з цією додатковою інформацією. Однак в майбутньому, ймовірно, система пошуку запровадить цю можливість.

Крім того, Google також хоче запровадити в дію більш детальні відгуки не тільки для місць громадського харчування, а й для інших категорій закладів.