Оформити заявку

Україна в Instagram: в соцмережі створили сторінку нашої країни

Україна в Instagram: в соцмережі створили сторінку нашої країни - Фото 1
Katerina
16/07/2021
Время чтения: < 1 м

Український інститут спільними зусиллями з українським Міністерством закордонних справ створили офіційний акаунт України. Тепер можна буде в соціальній мережі побачити сторінку нашої країни, яка підписана, як @ ukraine.ua.

У МЗС повідомили, що мета створення нової сторінки англійською мовою – це розкрутка позитивного іміджу нашої держави в очах закордонної аудиторії.

Оформлення

Так, в профілі України всі фоловери та користувачі можуть побачити популярні туристичні магніти або якісь інновації. Також вони можуть дізнатися про заходи або фестивалі, про нові можливості, про саму країну і про її громадян.

Дизайн сторінки заповнений знімками українських фотографів – бренд UkraineNOW і фотобанк на офіційному сайті нашої країни. Згідно з інформацією від МЗС, створення і просування сторінки України в соцмережі є частиною стратегії зі створення хорошої думки про країну закордоном.

На даний момент відомо, що МЗС і Український інститут просувають відразу кілька каналів комунікації для розвитку нашої країни серед інших країн світу. Так, сьогодні вже є сайт України, профіль в Facebook і сторінка в Instagram.