Оформити заявку

У Великобританії вводять правила для захисту дітей в інтернеті

У Великобританії вводять правила для захисту дітей в інтернеті - Фото 1
Katerina
26/08/2021
Время чтения: < 1 м

У Великобританії вводять нові правила щодо захисту дітей в інтернеті, які почнуть діяти вже наступного тижня. Дитячий кодекс вводить правила, які відносяться до захисту особистої інформації в онлайн-сервісах.

Так, правила стосуються додатків, онлайн-ігор, сайтів і соціальних мереж, куди можуть потрапити діти. В країні почнуть перевіряти вік дітей і ставити обмеження на збір певних даних. Також будуть забороняти контролювати локацію і застосовувати способи, через які діти можуть передавати багато даних.

Так званий Кодекс відповідності віку був створений ще рік тому з пільговим періодом на 12 місяців, який дозволяє компаніям звикати до змін. Якщо хтось порушить новий кодекс, то його каратимуть і штрафуватимуть на 4% від глобального обороту за недотримання.

«Я вважаю, що в найближче десятиліття дитячі кодекси будуть прийняті в багатьох юрисдикціях, і ми оглянемося назад і знайдемо дивним, що коли-небудь діти не мали такого обов’язкового захисту», – сказала комісар з інформації Елізабет Денхем.