Оформити заявку

У Twitter прибирають функцію зникаючих повідомлень Fleets

У Twitter прибирають функцію зникаючих повідомлень Fleets - Фото 1
Katerina
16/07/2021
Время чтения: 2 м

У популярній соціальній мережі Twitter закривається формат твітів, що зникають. Вся причина такого несподіваного рішення полягає в тому, що з таким форматом, який запустили всього 8 місяців тому, користувачі працювали дуже рідко.

Вже з 3 серпня 2021 року користувачі соціальної мережі спостерігатимуть виключно активні кімнати для аудіо-комунікації під назвою Spaces, які знаходяться в самій верхній частині стрічки Twitter.

При цьому, в інструмент для створення постів додадуть нові функції редагування від Fleets: зміна формату тексту і публікація наклейок виду GIF поверх знімків.

Компанія Twitter вирішила відмовитися від Fleets не тільки тому, що функція більше не працює, а тому, що компанія все ще не придумала спосіб змусити користувачів більше писати в цій соцмережі. Багато років Twitter намагається вплинути на людей і змусити нових користувачів постійно розміщувати повідомлення.

Віце-президент продуктового відділу Twitter підкреслив, що в компанії думали, що за допомогою Fleets збільшиться кількість людей, які захочуть спілкуватися в цій соцмережі. Однак, це бажання не справдилося, оскільки з запуском Fleets кількість нових людей не збільшилася.

При цьому, від функції вирішили відмовитися зовсім несподівано, оскільки компанія представила її всьому світові в листопаді, а тестувати рекламу між флітами почали лише минулого місяця.

Тим часом, в компанії підкреслили, що вони будуть впроваджувати нові можливості в дискусіях і акцентувати особливу увагу на коментарях і напрямках. Таким чином компанія хоче поліпшити користь Twitter для користувачів.