Оформити заявку

У пошуковій системі Google знову “зламалася” індексація контенту

У пошуковій системі Google знову “зламалася” індексація контенту - Фото 1
Katerina
11/08/2021
Время чтения: 2 м

Не так давно експерти в сфері SEO-просування почали скаржитися на те, що в пошуковій системі Google з’явилися незрозумілі проблеми. Йдеться про те, що сторінки то випадають з індексу, то знову повертаються туди, і так відбувається по колу.

Дивлячись на таку картину, можна подумати, що пошуковик не може визначитися з тим, чи потрібні йому ці сторінки в індексі, чи не потрібні. Також деякі дата-центри показують, що одна і та сама сторінка пройшла індексацію, а інші центри показують, що вона не проіндексована. Працівник компанії Google Джон Мюллер говорить, що не знає про це, але повідомить про це команді пошуку.

Іноді цю проблему можна побачити через такий інструмент перевірки, як URL в Search Console, а іноді використовуючи API або простий пошук. Причому, таку проблему помічають ресурси різних рівнів.

А останнім часом на цю проблему почали скаржитися ще більше. Так, фахівець на ім’я Баррі Шварц із Search Engine Roundtable задав питання декільком експертам, які теж зіткнулися з цією ситуацією. Один із фахівців навіть надав скріншот цієї проблеми.

Сторінки сайту переглядають 100 мільйонів користувачів на місяць, а його головна сторінка постійно з’являється або зникає з індексу. Відомо, що ця проблема з’явилася 29 липня.