0
Оформити заявку

У Києві при спонсорській підтримці компанії «SeoMarket» відбулася конференція «Бізнес інтернет-магазинів 2013»

14/11/2013
admin

7 листопада в Києві в НСК «Олімпійський» з успіхом минулого масштабного спеціалізованого події для Інтернету та мультиканального ритейлу в Україні – VII щорічна конференція «Бизнес Інтернет-магазинов 2013». У цьому році вона отримала додатковий статус виставки.
Організатор – компанія OWOX. Початковим платиновим спонсором виступило агентство інтернет-реклами «SeoMarket».

Конференція «Бізнес Інтернет-магазинів 2013» об’єднала більше 700 учасників з України та країн ближнього зарубежжя. У спеціально відповідальному зале було представлено більше 30 стендів відомих та авторитетних компаній. Серед усіх стендів ефективно вийшов космічний стенд компанії «SeoMarket», в зоні якого відвідувачі заходу змогли сфотографуватися на фоновому зображенні, отримати приємні подарунки, позначившись у комплексі всіх послуг компанії та отримавши консультації від найкращих фахівців.

У розділах «Продвижение» більшим успіхом ознаменувався звіт Сергія Кіприка, генерального директора компанії «SeoMarket», тема виступу – «Ефективні джерела інтернет-реклами при просуванні інтернет-магазинів. Сравнительный анализ эффективности ». У рамках презентацій учасники конференцій доступні та лаконічно отримали відповіді на всі питання, що стосуються джерел трафіку на сайті.