Оформити заявку

У Британії змусили Facebook видалити рекламу через худих моделей

У Британії змусили Facebook видалити рекламу через худих моделей - Фото 1
Katerina
19/07/2021
Время чтения: 2 м

Комісія Британії зі стандартів у рекламі змусила прибрати з соціальної мережі Facebook два поста бренду одягу для жінок Motel Rocks. Вся причина полягає в тому, що в публікації показували фотографії моделей, які здавалися дуже дивними через занадто худе тіло.

Відомо, що не так давно ця комісія зі стандартів у рекламі вже отримувала 5 скарг на пости.

У рекламі Motel Rocks, яка називається «UpheldBoth», показали знімки, які не рухаються, але коли на них натиснути, то з’являлося відео. У першій публікації, яка була розміщена 9 квітня 2021 року, була модель у сукні.

Комісія виявила, що дівчина, яка виходила з автомобіля, була надто худою. Гомілки і стегна ніби були подібними за шириною, але вони були асиметричними, якщо порівнювати інші частини тіла.

У другій рекламній кампанії, яка була розміщена в травні, на дівчині був глибокий виріз сукні. Він звертав особливу увагу на плечах і руках моделі, а частини тіла виглядали досить тонкими.

Кістки в районі цих частин тіла занадто випирали назовні. При цьому, зверху рука була набагато худішою, ніж суглоб ліктя у дівчини.

Помітивши ці публікації, комісія виявила, що вона порушує правила кодексу про заборонену рекламу. У зв’язку з цим, господарям цього бренду довелося видалити фотознімки з соціальної мережі Facebook.