Оформити заявку

У Британії покарають за расизм: залучать Facebook і Twitter

У Британії покарають за расизм: залучать Facebook і Twitter - Фото 1
Katerina
15/07/2021
Время чтения: < 1 м

Влада Великобританії почала розшукувати людей в інтернеті, які дозволили приниження в плані расизму в сторону гравців збірної Англії з футболу. Британський уряд хоче випросити у популярних соціальних мереж Facebook і Twitter інформацію про користувачів.

Відомо, що після того, як збірна Англії зазнала поразки у фіналі Євро-2020 з футболу, темношкірі гравці Маркус Решфорд, Джейдон Санчо і Букайо Сака отримали серйозні образи. Фанати почали висувати свої наруги у вигляді расизму в сторону футболістів.

Після цього у Twitter розповіли про те, що вони відправили в бан більше 1 тисячі образливих публікацій. Facebook ж, в свою чергу, назвав такі образи «огидними», заявивши про те, що він вже працює над видаленням коментарів злісних фанатів.

У країні вимагають від IT-компаній швидше надати дані про користувачів, які займаються буллінгом в інтернеті. Влада хоче, щоб такі люди відчули наслідки в своєму реальному житті. За словами британських правителів, це не виходить за рамки можливостей соціальних площадок.

Незважаючи на це, безліч інших людей в інтернеті встали на захист футболістів. Деякі підкреслили, що 8 з 11 членів команди збірної Англії є іммігрантами. При цьому, представники професійних суспільств додали, що в спорті расизм – неприйнятний.