Оформити заявку

У безпеці: WhatsApp захищатиме резервні копії у хмарі

У безпеці: WhatsApp захищатиме резервні копії у хмарі - Фото 1
Katerina
20/07/2021
Время чтения: < 1 м

Соціальна мережа WhatsApp трудиться над тим, щоб ввести в дію технологію незалежного шифрування резервних копій в хмарі.

Що це означає?

Завдяки цій функції користувачі зможуть не турбується щодо конфіденційності. Шифрування дозволить захистити повідомлення від проникнення інших людей. Повідомляється, що дана функція вже існує в останній бета-версії користувачів операційної системи Android.

Повідомляється, що вся переписка в WhatsApp і так знаходиться під наскрізним шифруванням. Але до нинішніх часів повідомлення користувачів соцмережі перебували під загрозою вільного доступу при зберіганні в хмарі.

Саме за допомогою ключа на 64 знаків листування буде надійно захищено після того, як можливість шифрування для резервного копіювання працюватиме.

Без цього ключа всі файли, які знаходяться в хмарі, будуть заблокованими. При цьому, дані не можна буде потім відновити, і навіть WhatsApp не зможе в цій справі нічим допомогти. Поки немає інформації про те, коли нова функція працюватиме в стабільних версіях WhatsApp.