Оформити заявку

TikTok створив платформу доповненої реальності, проєкт вже тестується

TikTok створив платформу доповненої реальності, проєкт вже тестується - Фото 1
Katerina
26/08/2021
Время чтения: 2 м

Відомий у всьому світі відеосервіс TikTok створює спеціальні інструменти, які створюватимуть видимість доповненої реальності. За словами консультанта з робочих мереж Метта Наварра, проєкт вже запустили в цьому місяці, але він поки знаходиться на ранніх етапах розробки.

Проєкт під назвою «TIkTok Effect Studio» повинен дати авторам додаткові можливості, які допоможуть їм здійснювати свої творчі ідеї та впроваджувати їх в реальне життя.

Власник TikTok, компанія ByteDance, стверджує, що платформа є експериментальною. У компанії підкреслили, що далеко не всі експериментальні проєкти впроводжувалися в роботу, тому офіційної інформації про терміни запуску проєкту поки немає.

На даний момент платформа знаходиться на етапі бета-тестування і пропонує розробникам AR-сервісів зареєструватися та підписатися на ранній доступ до Effect Studio.

Щоб зареєструватися, потрібно вписати своє ім’я, електронну пошту, дані облікового запису в TikTok, компанію і досвід створення AR-інструментів. Крім того, потрібно вказати і операційну систему, під якою користувач вестиме розробку функцій.

Свою платформу доповненої реальності вже надала відома компанія Facebook. Йдеться про віртуальну кімнату для зустрічей Horizon Workrooms, в яку можна заходити з VR-окулярами Oculus Quest.