Оформити заявку

TikTok серйозно перегнав YouTube: чому люди зробили такий вибір?

TikTok серйозно перегнав YouTube: чому люди зробили такий вибір? - Фото 1
Katerina
08/07/2021
Время чтения: 2 м

Громадяни Сполучених Штатів Америки і Великобританії стали сидіти довше в TikTok, ніж на інших соціальних площадках.

Згідно зі статистикою за останні 2 роки, в цьому році американці, які мають смартфони з операційною системою Android, проводять багато часу в TikTok і YouTube. Але в TikTok люди, в середньому, сидять 24,5 години в місяць, а в YouTube – 22 години.

Для порівняння: в кінці 2019 року американські користувачі сиділи в TikTok 16 годин, при цьому, на YouTube вони проводили аж 21,5 години. Говорячи іншими словами, залученість користувачів площадки для коротких роликів значно зросла, а YouTube – практично не змінилася.

Більш значною можна побачити статистику в Великобританії, де в YouTube люди проводять по 26 годин, а в TikTok – по 16 годин.

За весь цей період люди почали більше сидіти в TikTok, якщо порівнювати з іншими соцмережами. Так, в Америці люди сидять в TikTok на 70% більше, а в Британії – на 80% більше.

Можна порівнювати таку ж статистику і з Facebook, де 2 роки тому люди сиділи, в середньому, 15,5 годин на місяць. При цьому, в TikTok проводили всього 12,8 годин. Але вже до 2020 року залученість людей в TikTok зросла майже в 2 рази, при тому, як в Facebook – на 2 години.

Варто підкреслити, що результати по різних частинах світу мають значні відмінності. Наприклад, користувачі з Південної Кореї сидять на YouTube по 40 годин на місяць, а в TikTok – по 17 годин.

Більш того, навесні TikTok випередив і соцмережу ВКонтакте за часом, який люди витрачають на те, щоб посидіти в додатку. За тиждень користувачі ВКонтакте витрачали 11,08 мільярдів хвилин, а користувачі TikTok – 13,93 мільярда хвилин. У той же період TikTok обігнав і Facebook в Америці.