Оформити заявку

Тепер російською мовою: месенджер Slack порадував оновленням

Тепер російською мовою: месенджер Slack порадував оновленням - Фото 1
Katerina
06/07/2021
Время чтения: < 1 м

Платформа для комунікації співробітників Slack вже доступна на 9-ти мовах і 2-х діалектах. А з недавніх пір в месенджері можна побачити і версію російською мовою.

Для зміни мови необхідно знайти вкладку Налаштування (Preferences), які розташовані зверху в Slack, потім вибрати Мову та регіон (Language & region) і відобразити російську мову. Якщо людина сидить в месенджері через телефон, а не комп’ютер або ноутбук, потрібно вибрати розділ Ви (You) внизу і натиснути на Налаштування (Preferences).

Менеджери в компанії, яка розмовляє російською мовою, мають можливість вибрати цю мову для всіх категорій платформи. А не російськомовні члени підприємства можуть працювати в месенджері Slack на інших мовах.

Згідно з інформацією від компанії, багато підприємств, які говорять російською мовою, вже у всю працюють в англомовному Slack. А коли месенджер повністю перевели, то до нього можуть приєднатися більше людей, щоб працювати над проектами зручною мовою.

Крім того, російськомовний формат з’явився також і в довідковому центрі платформи. Тому якщо у користувача виникнуть запитання, він зможе без проблем знайти відповіді на них.