Оформити заявку

Telegram для macOS може зберігати смс, що самознищуються

Telegram для macOS може зберігати смс, що самознищуються - Фото 1
Katerina
11/08/2021
Время чтения: < 1 м

Не так давно з’ясувалося, що соціальна мережа Telegram для macOS дозволяє зберігати повідомлення, які пропадають з секретних листувань. Також користувачі Telegram можуть переглядати повідомлення, що самознищуються, не повідомляючи про це людині, яка відправила їх.

Це відразу ж виправили в соцмережі для версії macOS – 7.7 після того, як вчені розповіли про це розробникам. Але пізніше експертам вдалося виявити додаткову помилку, яка дозволяє користувачам залишати такий контент.

Розробники Telegram розповіли вченим, що другу помилку не можна виправити, оскільки неможливо захиститися від прямого доступу до теки програми. За словами розробників, таймер знищення потрібен для того, щоб певні повідомлення автоматично знищувалися.

Однак, підкреслюють розробники, можна обійти стороною такий механізм і вийти за межі контролю соцмережі. Так, наприклад, одним з таких способів є копіювання теки у програмі. У свою чергу, вчені не згодні з цими висновками.

Вони вважають, що Telegram може поправити помилку. Він може обробити весь контент, який знищується самостійно, як вкладення. Йдеться про те, щоб не завантажувати файли в системи до того моменту, поки користувачі їх не переглянуть.