Оформити заявку

Створення і масова розсилка в Gmail

Створення і масова розсилка в Gmail - Фото 1
Katerina
19/05/2021
Время чтения: 2 м

Пошта Gmail була налаштована для масової відправки, оскільки в ній можливо додати лише певне число одержувачів і відправки листів протягом доби. Але можна цю справу поправити, застосувавши програми масової відправки безлічі людям.

Методи виробництва великої відправки листів

В Gmail є можливість самостійно внести максимум 500 осіб на 1 лист. Але важливо розуміти, що чим більше кількість одержувачів, тим більше ризик потрапляння розсилки в спам.

Можна використовувати такий сервіс розсилок листів, як SendPulse, за допомогою якого можна відправляти безлічі людей і уникнути попадання в спам. Також цей сервіс дозволяє просто писати круті листи, які допоможуть збільшити прибуток.

Кроки для відправки ефективних листів

  1. Потрібно пройти реєстрацію в SendPulse

SendPulse є програмою для численних розсилок на безлічі каналів, де є всі компоненти для створення та надсилання листів:

  • структура листів;
  • стандартні зразки;
  • редагування списків розсилки;
  • планування дати і часу відправлення листів;
  • поради, що допомагають обійти відправку в небажаний спам.

  1. Потрібно розмістити список розсилки

Можна внести готовий список з документа в Excel, своїми руками вписати адресу або збирати базу контактів.

  1. Потрібно зробити email кампанію

Необхідно сформувати першу email кампанію, використовуючи конструктор листів в сервері. Потрібно вибрати необхідні компоненти в лівій частині меню і перетягнути їх на робоче поле. При цьому, в меню з правої сторони потрібно налаштовувати блоки.

  1. Потрібно аналізувати статистику

Після того, як була відправлена email кампанія, можна отримати інформацію для аналізу. Необхідно досліджувати зацікавленість людей через частоту відкриття листів, CTR, кількість відписок людей і їх скарги на спам.