Оформити заявку

Stories в Instagram. Доступні функції створення

Stories в Instagram. Доступні функції створення - Фото 1
Katerina
18/05/2021
Время чтения: 2 м

Не так давно в соцмережі Instagram з’явився розділ Stories, в якому можна створювати короткі відеоролики і знімки із застосуванням різних «фішок». Раніше історії видалялися через добу після публікацій в профілі, а тепер вони зберігаються в архіві. Потім історію можна відправити в «Актуальне», щоб підписники могли її переглядати в будь-який час.

Додавання, перегляд, репост в Direct і видалення

Для того, щоб додати історію, необхідно навести на маленький фотоапарат в верхньому кутку в Instagram. Щоб зробити знімок, потрібно натиснути на нижнє коло, а для відео можна просто його затиснути пальцем. Розмістити готовий знімок або ролик з телефону можна, вибравши значок галереї в нижній лівій частині.

Також можна відправити історію в повідомлення, для цього потрібно вибрати іконку іграшкового літачка внизу праворуч під записом, натиснути на потрібних користувачів і – «Відправити». Якщо історія випадковим чином була відправлена, можна її відразу видалити. Потрібно натиснути на вертикальні точки «Ще», а потім – на «Видалити».

Додати користувача в Stories

Можна додати фоловерів в свою історію, досить вибрати значок наклейки в правому верхньому куті, вибрати «@упоминание» і ввести ім’я користувача. А якщо потрібно вибрати інший шрифт або виділити іншим кольором, то досить натиснути на іконку тексту, яка розташована праворуч вгорі.

Музика для історій

Не так давно Instagram дав можливість додавати музику до історії під час її створення. Щоб накласти музику, потрібно натиснути на значок наклейки вгорі з правого боку, а потім натиснути на стікер «Музика». У підсумку можна буде побачити аудіотеку і вибрати потрібний трек. Музику можна обрізати і додати 15-тісекундний уривок.

Приховування чужих і своїх історій

Для того, щоб приховати настирливого користувача, потрібно натиснути і утримати фотографію небажаної людини. Потім вибрати «Тимчасово заблокувати» і «Приховати історію».

Також можна прибрати своє відео або фото в stories, вибравши мініатюру меню і «Налаштування». Для користувачів Android потрібно вибрати «Налаштування історії», а для користувачів iPhone – «Управління історіями». Потім потрібно натиснути на «Приховати мої історії від» і вибрати потрібних людей.