Оформити заявку

Слідами 8P або SeoMarket в Одесі

Слідами 8P або SeoMarket в Одесі - Фото 1
18/07/2014
admin

12 липня в Одесі пройшла конференція “8Р: Бізнес в мережі”.

В цьому році компанія “SeoMarket” була представлена в якості спонсора потоку «Фішки для спеців».

8 Р в 2014 году

8

4

7

Експерти компанії «SeoMarket» проводили безкоштовні професійні консультації біля стенду. Охочих отримати консультацію було багато, співробітники відповідали на питання, які цікавили учасників і давали рекомендації по Веб аналітиці, тонкощам SEO просування, контекстної реклами, а також комплексного просування бізнесу в Інтернет.

Гостей стенду ми розважали конкурсом “Знайди мишку серед кішок”, це було непросте завдання і після довгих пошуків наші фахівці розповідали учасникам конкурсу, що так само, як і мишку, користувачам важко знайти компанію або послуги і в Інтернет, якщо вона не просувається. Висновок простий: «не губіться, просувайтеся!»

Приємним сюрпризом для учасників конкурсу стали наші сувеніри: ручки в футуристичному дизайні, представницькі та зручні блокноти, а також флешки.

Наші частування на стенді користувалися великою популярністю.

5

Приємно, що не тільки сувеніри сподобалися гостям, а й наші каталоги. Учасники уважно їх вивчали і ставили питання фахівцям.

1

2

Ми не потрапили на afterparty від організаторів, але відмінно провели вечір в компанії друзів. Про те, як ми вміємо відпочивати, дивіться на фото, показуємо ексклюзивно (їх навіть ще не бачили дружини наших співробітників ?
9

10