Оформити заявку

Шукати стане простіше: YouTube почав ділити відео на відрізки

Шукати стане простіше: YouTube почав ділити відео на відрізки - Фото 1
Katerina
19/07/2021
Время чтения: 2 м

Популярна відеоплощадка YouTube почала в автоматичному режимі виділяти глави на відео. Повідомляється, що дане нововведення працює на основі машинного навчання і вже включено на всіх каналах у YouTube.

Якщо хтось з авторів захоче відключити автоматичне виділення глав, йому потрібно перейти в налаштування і зробити це в Творчій студії. Пробувати вводити цю функцію почали ще восени минулого року і лише сьогодні вона почала запускатися в публічному форматі.

Важливі моменти нової функції

По-перше, автори можуть визначитися з відрізками відео самостійно, ввівши їх вручну в описі під роликом. Також варто знати, що поки нова функція працює не у всіх відеороликах. Поки в компанії не розповіли про критерії контенту, за якими система могла б виділяти глави.

Також йдеться про те, що нововведення стосується лише тих відео, які тільки були завантажені в YouTube. Через якийсь час функція буде запущена для інших відео і це залежатиме від терміну давності додавання відеороликів.

Варто уточнити, що глави – це те ж саме, що і тайм-коди, вони повинні поліпшити перегляд відео і зробити його зручніше. За допомогою цієї функції глядачі можуть краще орієнтуватися в відео, відразу перемикати його на інші фрагменти і переглядати певні частини ролика.