Оформити заявку

Що послухати в лютому: TOП-3 вебінарів

Що послухати в лютому: TOП-3 вебінарів - Фото 1
admin
16/02/2015
Время чтения: < 1 м

На правах SEO-партнера настійно рекомендуємо вам взяти участь в вебінарах від нашого партнера Branch Marketing. Всі підписники блогу Seomarket можуть зареєструватися на платні вебінари зі знижкою 10% при використанні промокоду «bmwebinar2015».

17 і 26 лютого в освітньо-консалтинговому центрі “Branch Marketing” відбудеться три вебінара на тему інтернет-маркетингу.

“Цифрова репутація – ефективний канал просування” – перший вебінар від засновника і генерального директора агентства SEReputation.ru, Віталія Шендрика.

17 лютого в 11:00 (за київським часом) ви дізнаєтеся:

  • про методи цифрової репутації;
  • прийоми створення іміджу бренду в інтернеті;
  • реальні кейси агентства SEReputation.ru.

Буквально за 9 днів на вас чекає ще один, багатий на веб-семінари, день – 26 лютого:

  • о 11:00 (за київським часом) не забудьте приєднатися до безкоштовного вебінару “Як бути першою і єдиною компанією, в яку подзвонив клієнт” від експерта Mango Office, Святослава Павловського. Ви ознайомитеся з алгоритмами роботи відділу продажів і тим, як правильно спілкуватися з клієнтами і заробляти більше.
  • о 14:00 (за київським часом) директор з розвитку інформаційно-консалтингового проекту eMoneyNews, В’ячеслав Федоров представить лекцію на тему “Як вибрати якісний рекламний інтернет канал, платіжну систему і ефективно залучати аудиторію, яка сплачує”.

Агентство SeoMarket завжди готове підтримувати цікаві освітні проекти. Слідкуйте за нашим блогом і анонсами!