Оформити заявку

Що послухати в лютому: TOП-3 вебінарів

Що послухати в лютому: TOП-3 вебінарів - Фото 1
16/02/2015
admin

На правах SEO-партнера, настійно рекомендуємо вам взяти участь в вебінарах від нашого партнера Branch Marketing ?Все передплатники блогу SeoMarket можуть зареєструватися на платні вебінари зі знижкою 10% при використанні промокодом «bmwebinar2015».

17 і 26 лютого в освітньо-консалтинговому центрі “Branch Marketing” відбудуться три вебінару на тему інтернет-маркетингу.

“Цифрова репутація – ефективний канал просування” – перший вебінар від засновника і генерального директора агентства SEReputation.ru, Віталія Шендрика.

17 лютого в 11:00 (за київським часом) ви дізнаєтеся:

про методи цифрової репутації;
прийомах створення іміджу бренду в інтернеті;
реальні кейси агентства SEReputation.ru.
Буквально через 9 днів вас чекає ще один, багатий на вебсемінари, день – 26 лютого:

о 11:00 (за київським часом) не забудьте приєднатися до безкоштовного вебінару “Як бути першою і єдиною компанією, в яку подзвонив клієнт” від експерта Mango Office, Святослава Павловского.Ви ознайомитеся з алгоритмами роботи відділу продажів і тим, як правильно спілкуватися з клієнтами і заробляти більше.
о 14:00 (за київським часом) директор з розвитку інформаційно-консалтингового проекту eMoneyNews, В’ячеслав Федоров представить лекцію на тему “Як вибрати якісний рекламний інтернет канал, платіжну систему і ефективно залучати яка сплачує аудиторію”.
Агентство SeoMarket завжди готове підтримувати цікаві освітні проекти. Слідкуйте за нашим блогом і анонсами!