Оформити заявку

Сервіси для перевірки унікальності контенту: ТОП-8 інструментів

Сервіси для перевірки унікальності контенту: ТОП-8 інструментів - Фото 1
Katerina
12/07/2021
Время чтения: 4 м

Унікальним контентом в сфері SEO вважається той контент, дублікатів якого немає в індексі систем, а також всередині власного ресурсу. Унікальність ділиться на технічну і смислову.

У технічній унікальності аналізується впорядкованість слів, фраз і цілих пропозицій, а також побудова, зміна часів і так далі. Що стосується смислової унікальності, то вона відображає оригінальність тіла контенту.

Як перевірити унікальність тексту?

Процентний вміст тексту в різних програмах і онлайн-сервісах може значно відрізнятися: поки в одному сервісі унікальність контенту становить усі 100%, інший сервіс показує всього 80%. У деяких випадках навіть оцінка в різний час може показувати різні результати.

У таких ситуаціях варто:

  • очистити кеш браузера;
  • розмістити текст з блокнота;
  • перевірити контент в різних браузерах;
  • перевірити текст кілька разів поспіль.

Сервіси для перевірки унікальності контенту

Text.ru

Цей сервіс здатний перевіряти текст, розмір якого становить не більше 15 тисяч знаків. При цьому, результати перевірки доводиться чекати, оскільки майже завжди сервіс перевіряє матеріали інших користувачів. Перш, ніж перевіряти унікальність тексту, можна пройти реєстрацію, щоб трохи прискорити перевірку тексту.

Користувачі, які оформили передплату або оплатили потрібний розмір контенту, мають можливість отримати обслуговування сервісу позачергово. Також такі користувачі можуть сканувати документи і створювати розклад для постійної автоматичної перевірки.

Кожен, хто заплатив за підписку, щодня отримують пакет на 50 тисяч знаків, який можна використовувати до кінця доби на перевірку текстів.

eTXT.ru

Даний сервіс працює в двох режимах: перший використовується для того, щоб шукати дослівні повторення, а другий – для знаходження рерайту. Без реєстрації і на безкоштовній основі можна аналізувати тексти не більше 3 тисяч знаків, а після реєстрації можна перевіряти тексти на 5 тисяч знаків.

Коли користувач оформляє підписку, він має можливість перевіряти тексти обсягом до 15 тисяч знаків. Також можна безкоштовно скачати антиплагіат на комп’ютер без обмежень.

Advego Plagiatus

Сайт Advego є повноцінною системою сервісів для продажу, замовлення та оцінки текстів. Щоб користуватися цим сервісом в режимі онлайн, необхідно пройти реєстрацію і тоді можна перевіряти тексти обсягом до 3-х тисяч символів.

Також можна завантажити безкоштовно цей інструмент для перевірки на свій комп’ютер. Можна здійснювати миттєвий, але поверхневий аналіз, а можна – повільний, але більш глибокий. Невеликі тексти можна перевіряти без обмежень, а об’ємні можна аналізувати дуже довго.

Content Watch

Даний антиплагіат є незалежним інструментом для перевірки текстів. Також ця програма може оцінювати тексти, додані до веб-форми, і матеріали, які знаходяться на сторонніх веб-сайтах. Перш, ніж перевірити унікальність текстів, сервіс дозволяє вибирати ресурси, копії на яких не будуть враховуватися.

Аналізувати текст можна на безкоштовній основі і без реєстрації, але робити це можна тільки до 10 тисяч символів і 3 рази на день.

Антиплагіат

Дана програма призначена, перш за все, для вчених, аспірантів, студентів та викладачів. Цей сервіс може шукати повторення не тільки у відкритих ресурсах світової павутини, але і в базах матеріалів вчених або студентів.

Реєстрацію проходити в цій програмі потрібно в обов’язковому порядку, безкоштовно сервіс не показує всі ресурси зі збігами, може знижувати швидкість перевірки і шукає копії лише на доступних ресурсах.

Copyscape

Цей сервіс є відомим західним сервісом, який підтримує безліч мов, включаючи російську та англійську. На безкоштовній основі можна перевіряти текст тільки однієї сторінки за раз і сервіс показуватиме тільки кілька збігів.

Що стосується вартості, то за перші 200 слів перевірки потрібно заплатити 3 долари, а за кожні наступні 100 слів необхідно віддати до 1 долара.

PR-CY

Ця програма перевіряє контент, який вставлений просто у веб-форму. На безкоштовній основі можна 5 разів на добу перевіряти, а після реєстрації – до 10 разів.

Для того, щоб прибрати обмеження на певні можливості, потрібно оформити підписку на один з планів. У кожному тарифі є додаткові інструменти для SEO-аналізу ресурсів. Чим дорожче коштуватиме підписка, тим ширше буде асортимент можливостей для аудиту.

BE1.RU

Ця програма є абсолютно безкоштовною, вона використовує для пошуку збігів алгоритми «Яндекса». Користувач може додавати контент за конкретним посиланням, вставляти його відразу і чи завантажувати в якості файлів.

Без проходження реєстрації можна перевіряти до 1 тисячі знаків за раз, а після реєстрації – до 10 тисяч символів. Якщо потрібно, можна виключати конкретні сторінки зі списку джерел.

Висновок

Перевірка унікальності контенту є обов’язковим етапом для ефективного ранжування сторінок сайтів. Щоб не було проблем з пошуковими сервісами, перед розміщенням матеріалів слід перевірити їх на унікальність.

За допомогою спеціальних сервісів можна витратити лише кілька хвилин на перевірку свого контенту, зате так можна перевірити оригінальність тексту і побачити сайти, на яких він міг бути вже розміщений.