Оформити заявку

SeoMarket у гостях в Microsoft

24/10/2014
admin

Про те, як ми ходили в гості до Microsoft.

В рамках проекту «Даєш workout» ми вирушили в гості до однієї з найбільших в світі корпорацій – Microsoft, щоб обмінятися досвідом і подивитися чим живе всесвітньо відомий виробник програмного забезпечення. У цій статті ми поділимося з вами враженнями, які залишилися у нас від відвідування одного з найкрасивіших офісів України.

seomarket_microsoft_1

Офіс Microsoft перебувати в бізнес-центрі «Євразія» на четвертому поверсі і займає весь поверх. Дизайн приміщення сучасний і модний. Основна зона в офісі облаштована в стилі open space.

seomarket_microsoft_2

Microsoft зустрів нас дуже тепло і доброзичливо. Нам сподобалося затишне кафе з яскравим інтер’єром і смачну каву, але найбільше задоволення ми отримали від спілкування.

seomarket_microsoft_3

seomarket_microsoft_4

Екскурсію по Microsoft нам проводила Олена Тимкова і Андрій Адамчук. Хлопці розповіли нам дуже багато цікавого. Наприклад, в компанії існує правило: коли йдеш з роботи, ти зобов’язаний прибрати за собою робоче місце. Інакше прибиральниця має право викинути все, що знаходиться на столі.

Як виявилося, в Microsoft у співробітників немає чітко закріплених робочих місць. Будь-який з них може сідати за той стіл, який йому сьогодні сподобався, а на наступній день вибрати собі новий. І навіть не обов’язково щоб це було в офісі. Віддалена робота в Microsoft часте явище, співробітники можуть працювати де завгодно: в парках, улюблених кафе, в коворкінг і креативних просторах. Одним словом, в будь-якому місці, в якому є інтернет. Найцікавіше, що в робочий час вони можуть навіть перебувати в іншому місті або навіть в іншій країні. Що це дає співробітникам? Відчуття свободи, розширення кругозору, отримання нових емоцій, більше задоволення від роботи і натхнення для креативних ідей. Адже нове місце відкриває в людині можливість побачити все з іншого боку, по крайней мере, так вважають в Microsoft.

А як же тоді контролювати співробітників? Олена розповіла, що в Microsoft все побудовано на довірі.

«Ми не контролюємо, ми мотивуємо!» – переконала нас Олена: «Для кожного співробітника є своя метрика ефективності його роботи, тому процес не має значення, важливий тільки результат».

Звичайно ж є категорія співробітників, яким потрібно більше часу проводити в офісі, наприклад бухгалтерам. Рівень мобільності для кожної категорії співробітників присвоюється різний.

seomarket_microsoft_5

Seomarket_microsoft_7

Хлопці розповідали і розповідали нам про свої корпоративні правила і звичаї. Само собою, напрошувалося запитання про те, як же новому співробітнику дізнатися все про культуру Microsoft і розібратися у внутрішніх правилах компанії.

«Коли приходить новий співробітник, він отримує інформаційний пакет, що містить масу корисної для нього інформації і дозволяє дізнатися все найважливіше про діяльність компанії. Там є і історія Microsoft, і корпоративні правила, і багато іншої корисної інформації. Все це в дуже зручному для співробітника відео-форматі »- розповів Андрій.

seomarket_microsoft_10

У Microsoft дуже багато скляних переговорних кімнат, де ведуться переговори з партнерами. Але їх фотографувати нам не дозволили, щоб в кадр не потрапили важливі документи, які можуть становити корпоративну таємницю.

Також під час екскурсії ми бачили великий зал, де проводять збори співробітників або майстер-класи для них. Родзинка залу – гігантський телефон і такого ж розміру планшет.

seomarket_microsoft_8

seomarket_microsoft_9

На цьому закінчилася наша подорож по Microsoft, а ось у вас ще є можливість потрапити в цю чудо-компанію – «Даєш workout» продовжили на місяць.

seomarket_microsoft_last