0
Оформити заявку

SEOMARKET став “Лідер галузі 2017″

05/09/2018
admin

За результатами 2017 року компанія SEOMARKET увійшла в число кращих підприємств України за оцінкою Національного бізнес-рейтингу.

БУДНІ ЛІДЕРА

Подолати обрану дорогу неможливо без щоденної праці. У своїй роботі ми вкладаємо не тільки працю, а й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді можливість надавати клієнтам якісні послуги, бути попереду багатьох конкурентів, лідирувати в сфері Digital. Кожен наш співробітник – професіонал своєї справи. У нас працюють талановиті фахівці і керівники відділів, які поповнили наші ряди в 2018 році з великих українських проектів: ЦИТРУС, COMFY, KYIVSTAR.

Запорука успіху – взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей компанії. Тільки спільними зусиллями можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату. І тому підтвердження сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який визнав нас «Лідером року 2017 року».

Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру і повагу ділової спільноти за прозорість і незалежність оцінки. Ми рухаємося вперед і вдячні нашим клієнтам і партнерам за довіру і спільний розвиток!