Оформити заявку

Seomarket на Google CEE Agency Day 2015

Seomarket на Google CEE Agency Day 2015 - Фото 1
25/06/2015
admin

Що цікавого було на конференції для сертифікованих партнерів Google в Чехії? Чим живе интерне-маркетинг Європи? Читайте в нашій публікації:

Вирішив підвести підсумки конференції Google СEE Agency Day 2015. Цього року захід проходив в Празі.

Конференція проходила біля Празького Замку 9-го століття, в королівському саду. Що сказати – гарне місце! =)

Презентация Google CEE Agency Day

За заявою організаторів, в конференції взяли участь 350сертіфіцірованних Google агентств з 15 (деякі джерела пишуть що 18) країн Центральної та Східної Європи (Білорусь, Хорватія, Чеська Республіка, Естонія, Греція, Угорщина, Казахстан, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Сербія , Словаччина, Словенія, Україна).

Смартфоны: презентация Google CEE Agency Day

Це прекрасна можливість поспілкуватися з колегами з інших агентств, обмінятися досвідом, ідеями (для мене це головна мета поїздки). Доповідачі конференції говорили про те, як розвивається сектор інтернет-маркетингу в нашому регіоні і світі, було багато статистики та прогнозів з цього питання.

Смартфоны и ПК: Google CEE Agency Day

Учасники обговорювали, як ефективніше експортувати послуги за кордон, сегментувати клієнтів, розвивати агентство, працювати з клієнтами, використовувати канали медійної реклами, управління брендом і багато іншого.

Після офіційної частини пройшло веселе афтерпаті з неформальним спілкуванням:

Afterparty Google CEE Agency Day

Дали сертифікат, що підтверджує вміння наливати пиво

Крім основної частини конференції, в цьому році проходив тренінг для великих агентств Google Titans. На цей захід запросили двох представників від України: я уявляв агентство Seomarket, а Олександр Колб – Promodo. На сцені ми розповіли про себе і своїх агентствах, після чого нам презентували програму дистанційного навчання для агентств і планах цієї mini MBA програми.

На третій день відвідав тренінг по медійній рекламі, від американця Alex Langshur. Тренінг проходив в офісі Google в Празі.

Спасибі компанії Google за запрошення! Подібні заходи відвідую вже 3-й рік поспіль: 1-е було в Варшаві; 2-е в Будапешті, але в це раз мені сподобалося найбільше. =)