Оформити заявку

SEO-просування в Instagram

SEO-просування в Instagram - Фото 1
Katerina
14/05/2021
Время чтения: 2 м

На сьогоднішній день така соціальна мережа, як Instagram, не перестає дивувати її користувачів. Якщо раніше люди шукали щось всередині соціальної мережі за допомогою лише одних хештегів, геотегов, імен користувачів або профілів, то віднедавна це можна зробити просто за ключовими словами.

Пошук необхідної інформації в Instagram в сучасні дні

Раніше потрібно було вводити в пошуку велику кількість хештегів в різних варіаціях, причому було незрозуміло, який з них виявиться правильним. Але після нововведень це робити вже не потрібно буде. Штучний інтелект, який вшитий в цю соціальну мережу, зробить все сам.

По-перше, він самостійно проаналізує ключове слово з пошуку. Потім він власними зусиллями перегляне всі пости в Instagram і видасть відповідні статті або фотографії.

Факти, які впливатимуть на ранжирування постів:

  • вид контенту;
  • текст посту і його користь;
  • якість контенту;
  • час публікації.

Але варто зауважити, що шукати за ключовими словами вийде не завжди, оскільки є публікації, які суперечать принципам спільноти даної соціальної мережі. Тому шукати теми на зразок азартних ігор чи політики буде марно.

Поки можливість пошуку за ключовими словами тільки починають вивчати фахівці. Але вони запевняють, що штучний інтелект досягне того, щоб кожен користувач міг бачити тільки найцікавішу стрічку в соціальній мережі.

Висновок

Тепер кожен SMM-фахівець може частково перетворитися в SEO-фахівця, а соціальна мережа Instagram вже перетворилася на пошукову мережу, схожу на Google.

Крім того, завдяки постам з потрібними ключовими словами і правильними хештегами свою сторінку можна легко відправити у ТОП в Instagram. Завдяки цьому можна зайняти високі позиції в рейтингах пошуку та зображень Google.