Оформити заявку

Просування каналу на YouTube за допомогою SEO

Просування каналу на YouTube за допомогою SEO - Фото 1
Katerina
14/05/2021
Время чтения: 2 м

SEO-просування каналу на YouTube – це процес поліпшення відеоролика, завдяки якому можна підвищити рейтинг каналу в пошуку на YouTube. За допомогою SEO можна оптимізувати відео, щоб пересунути його на очолюючі місця при запиті на YouTube. Якщо відео буде якісним, а його метадані підходитимуть під запити, то воно стає вище за інші запити.

У процесі зняття відеороликів для YouTube, необхідно запам’ятати, що вони повинні бути якісними і корисними для аудиторії. Якщо зміст відеоролику не підходитиме під тайтл і тему, то накручувати через спеціальні програми число переглядів не потрібно. Відео не показуватиметься в пошуку, оскільки люди в інтернеті не зацікавляться їм.

Розкрутка відео в YouTube

Перш за все, потрібно показувати канал і відеоролик в різних соціальних мережах, на різних форумах і ресурсах. Потім власник ролика має можливість застосувати API YouTube, що допоможе йому зробити знак YouTube і поділитися ним на своїй площадці. Також можна дозволити іншим людям вбудовувати свій контент за допомогою URL, розіславши посилання авторам блогів.

Якщо у відеоролику робляться огляди товарів, то в ньому необхідно приділяти увагу іншим даним. У тегах потрібно вказувати такі ідентифікатори, як UPC, EAN, ISBN, MPN, а також бренд і модель.

Ключові слова

Ключовики – це певні категорії, де можна вписати слова, які допоможуть розкручувати ролик і канал. Наприклад, якщо канал присвячений огляду ігор на комп’ютері, то в розділі можна вписати такий ключовик, як летсплей.