0
Оформити заявку

Програма щорічної конференції та виставки «Бізнес інтернет-магазинів 2013» відкрита!

09/09/2013
admin

7 листопада в Києві пройде щорічна конференція і виставка «Бізнес інтернет-магазинів» – найбільший захід для онлайн і мультиканального рітейлу в Україні: 700 учасників, 3 потоку, 12 секцій. (Місце проведення: вул. Червоноармійська (вул. Велика Васильківська), 55. НСК «Олімпійський»).

Компанія SeoMarket виступить платиновим спонсором конференції.

У новому форматі учасники зможуть бути присутніми на 12 секціях, поділених на 3 потоку. Тематичні секції «Лояльність», «мультиканального ритейл», «Ретаргетінг і ремаркетинг», «Логістика», «Дослідження і інші». В секціях представлені короткі інформативні доповіді та панельні дискусії на актуальні теми. Родзинка програми – двогодинний майстер-клас по лояльності від Zappos.

Найцікавіше в програмі:

1. Секція «Управління лояльністю» – крім двогодинного майстер-класу від Zappos в секції виступлять Wikimart і Enter, активно впроваджують у себе досвід Zappos.

2. Секція «Multi channel, omni channel, якось-продавати channel» – мультиканального рітейлери Росії і України поділяться успіхами і цікавим досвідом впровадження продажів по різних каналах. У секцію запрошені Юлмарт, Ельдорадо Україна і ін.

3. Секція «Особливості формату marketplace і класичного онлайн-рітейлера». У секції виступлять Ebay, Wikimart, Prom.ua. Модератор секції – ex-ecommerce директор Ozon.ru.

Дивитися програму «Бізнес інтернет-магазинів 2013».

Конференція буде корисна:

– керівникам онлайн і мультиканального проектів;
– онлайн-рітейлерам і вендорам, які хочуть просувати свої бренди через інтернет;
– власникам великих, середніх і дрібних інтернет-магазинів;
– інтернет-маркетологам, веб-аналітикам, і всім, для кого важливо бути в курсі найгостріших трендів електронної комерції.
Вартість і умови участі

Поточна ціна – 2 850 грн, для передплатників є знижка 5% по промокодом 0620-1908-6518-3501. Ціна постійно росте, поспішайте зареєструватися на конференцію.

До зустрічі на конференції і виставці «Бізнес інтернет-магазинів»!